Fotbalové soutěže se přehouply již do II.poloviny podzimní části roku 2014. Zatím přeje počasí, mělo by vydržet i o nastávajícím víkendu 11. a 12. října 2014. 

Naše Áčko mužů vyráží v sobotu 11.10. za svým soupeřem do St. Smolivce, kde to nebývá nikdy jednoduché. Doufáme však, že naši fotbalisté ve Smolivci neprodají svoji kůži lacino a nějaký ten bodík přivezou.

Tabulka I.B třídy mužů, sk. B se od včerejška změnila, protože FK Horažďovice se rozhodl odvolat z této soutěže svůj "B" tým a STK PKFS této žádosti vyhověla. Uložila klubu poř. pokutu 20.000,- Kč, (10.000,- Kč již Horažďovice zaplatily za nedojetí k utkání do Sp.Poříčí) a zároveň zrušila výsledky sehraných zápasů s tímto mužstvem a stanovila, že FK Horažďovice "B" je prvním sestupujícím týmem z této skupiny I.B třídy !

Další poř. pokutu uložila STK PKFS i FK Žákavá, jehož dorostenci nedohráli u nás v Mochtíně svůj zápas Krajské soutěže. Mochtín vyhrával 7:0, hosté v 71.min. šli do 6+1 (po zranění hráče), zápas musel být předčasně ukončen. Výsledek STK PKFS ponechává v platnosti, Źákavá dostala pokutu 3000,- Kč.

POZVÁNKA na mistrovský fotbal :

V pátek 10.10.2014

.. od 16,30 hod. v Mochtíně - OP mladších žáků Sokol Mochtín - Sokol Plánice.  Věříme, že naši kluci předvedou bojovnější výkon s větším nasazením, než-li tomu bylo tuto středu 8.10., kdy doma zbytečně prohráli s SK Bolešiny 4:6 po laxním výkonu.

V sobotu 11.10.2014

.. od 16,00 hod. ve St. Smolivci - I.B třída mužů, sk.B Sokol Starý Smolivec - Sokol Mochtín. K utkání jedeme auty, společný odj.z Mochtína bude ve 14,05 hod., z Klatpov od pošty ve 14,15 hodin. Nominace bude upřesněna po zítřejším, pátečním treninku v Mochtíně.

V neděli 12.10.2014

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Slavoj Stod

.. od 16,00 hod. v Mochtíně - OP mužů Sokol Mochtín - SK Bolešiny

.... srdečně zveme na uvedené zápasy všechny naše příznivce !!!

POZOR !  Znovu připomínám všem trenérům a VM jednotlivých týmů Sokola Mochtín, aby urychleně provedli výběr členských příspěvků za II.pololetí roku 2014 !!!

Jen upřesňuji výši příspěvků :

mladší a starší přípravka - 250,- Kč (začínající hráči přípravky, zatím bez registrace - 200,- Kč)

žáci mladší a starší  - 300,- Kč

dorostenci - roč. nar. 1997 a mladší .. 350,- Kč, roč. nar. 1996 ... 450,- Kč

muži registrovaní (aktivní) .. 600,- Kč

muži - ostatní členové FO, SPV, SG, přispívající .... 200,- Kč

ženy aktivní v odboru SPV .... 150,- Kč, ostatní členky (neaktivní) ... 50,- Kč

důchodci (kyně) .... 50,- Kč

Neplatí ve II.pololetí : aktivní trenéři a rozhodčí, kteří pracují ve prospěch So Mochtín (zdarma trenují mužstva, nebo zdarma řídí zápasy družstev So Mochtín)

Děkuji předem za včasné předání peněz a seznamů platících ! Vše musím co nejdříve předat hospodáři TJ p.Lorencovi  !!!

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit