A je před námi další fotbalový víkend, na který Vás srdečně touto pozvánkou zvu.

Těsně před ním - již v pátek 3. října 2014 se v Mochtíně odehraje mistrovské utkání OP ml. žáků Sokol Mochtín - SK Klatovy "B", které má začátek v 17,00 hod. !

Z dalších našich týmů se na domácím hřišti v Mochtíně představí v sobotu 4.10. náš dorost proti Žákavé (od 10,00 hod.) a odpoledne od 16,00 hod. naše áčko mužů v derby zápase I.B třídy proti Strážovu. V neděli dopoledne pak bude v Mochtíně od 10,00 hod. zahájen turnaj mladší přípravky za účasti 4 družstev, v 10,30 hod. pak bude naše béčko mužů zahajovat svůj zápas OP v Běšinech. 

PÁTEK 3.10.2014

..od 17,00 hod. v Mochtíně - OP mladších žáků Sokol Mochtín - SK Klatovy l898 "B".

SOBOTA 4.10.2014

..od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - FK Žákava

.. od 16,00 hod. v Mochtíně - I.B třída mužů Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov. Sraz hráčů a vedení v 15,00 hod., nominace hráčů bude  provedena po zítřejším - pátečním treninku, který začíná v 18,00 hod.

NEDĚLE 5.10.2014

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ mladších přípravek za účasti týmů Sokol Mochtín, Svatobor Hrádek "B", FK Horažďovice a TJ Sušice "A"

.. od 10,30 hod. v Běšinech - OP mužů Sokol Běšiny - Sokol Mochtín "B". K zápasu jedeme auty, společný odjezd z Mochtína bude v 9,05 hod., z Klatov z parkoviště u Kauflandu pak v 9,15 hod. - nominaci si upřesníme v pátek po treninku a pak ještě v sobotu při utkání áčka se Strážovem.

          Na bohatý fotbalový program zvu všechny naše fanoušky, přijďte povzbudit v bojích o mistrovské body naše fotbalisty !

A znovu připomínám výběr členských příspvěků za II.pololetí a odevzdání finací a seznamů platících - děkuji !

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit