V neděli 28.9.2014 vybojovali naši muži "B" tři cenné body těsným vítězstvím 1:0 nad So Malý Bor. Bodově se na Malý Bor dotáhli (oba týmy mají po 7 bodech), ale zatím stále zůstávají na posledním místě tabulky.

.. OP mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Malý Bor   1:0 (1:0). Za příjemného podzimního počasí nastoupili proti sobě dva týmy ze spodku tabulky. Hosté byli se 7 body předposlední, naše záloha se 4 body tabulku Okresního přeboru uzavírala a to jí velelo - zvítězit, aby neztratila kontakt se soupeři výše postavenými. To se našim fotbalistům nakonec povedlo, ale jednoduché to nebylo. Soupeř byl kvalitní, měl dokonce více příležitostí ke vstřelení branky, ale naštěstí je nedokázal proměnit. A tak rozhodla zápas branka našeho Michala Reitmaiera ze 32.minuty, Mochtín "B" tak získal 3 mistrovské body, bodově dostihnul předposlední Malý Bor, ale na poslední příčce tabulky zůstává.

Ve hře Mochtína, který tentokráte nastoupil opět v jiné sestavě než v minulých kolech, bylo spousta nepřesností a to byla voda na mlýn soupeři, který byl hodně bojovný i fotbalový. Naštěstí v naší brance stál neprůstřelný Petr Rajtmajer, jemuž jeho spoluhráči musí hlavně poděkovat, že náš tým neinkasoval, ale také tomu, že M.Bor měl doslova zoufalou koncovku. V 1.poločase byl Mochtín sice na střely lepší, ale již v 5.min. P.Rajtmajer vyráží umístěnou střelu soupeře z VPK. Pak v 7.min. se dostal do zakončení náš Jar. Cihlář po zpětné přihrávce J.Potužníka, ale z 10 m trefil jen břevno ! Jarda se zapsal do listiny střelců ještě ve 27.min.,ale tentokráte jeho střelu vyráží golman M.Boru. O minutu později měl šanci Ji.Švátora po rohovém kopu, ale ze závaru přestřelil. Ve 32. min. se již Mochtín radoval. Michal Reitmaier prošel nečekaně hladce vápnem soupeře až před golmana M.Boru a v poslední chvíli ještě stačil míč poslat zblíska do sítě - 1:0.Vedení Mochtína mohl potvrdit Jan Potužník ve 37.min., ale se svojí šancí na gol nenaložil dobře. Po přestávce se hosté začali stále více a více tlačit do ofenzivy, chtěli vyrovnat.Šance na goly byly na obou stranách, ale tutovější měli hosté. Na naší starně byli v zakončení Jar. Cihlář ve 48.min. (golman chytá) a Jiří Švátora v 56.min.(zblízka po centru M.Žiaka pravačkou přestřeluje), na druhé straně se v 57.min. dosávají do tutovky hosté, ale P.Rajtmajer bravurně dělovku zblíska vyráží na roh ! Další brejkovou akci s golovým zakončením předvedli hosté v 70.minutě, ale zakončující hráč z malého vápna naštěstí přestřeluje ! Do podobných brejků se hosté dostali ještě několikráte v závěru utkání a to většinou po zbytečných ztátách míče našich hráčů. Gol z nich naštěstí nevytěžili a to buď špatnou koncovkou, nebo je vychytal náš golman. Zápas skončil, Mochtín "B" vydřel těsnou výhru a tři cenné body. Rozhodoval (s přehledem ) Vl. Habada, ŽK 3:1, 60 diváků. Sestava Mochtína :  Rajtmajer, Bláha, Švátora P., Žiak M., Jarabica, Křivánek (75. Sukovatý), Zimmermann (46. Diviš), Švátora Ji., Cihlář, Reitmaier, Potužník (83. Pretzelmayer Jar.), Branka : REITMAIER Michal - 1

TRENINKY :

Dorost -  v úterý a čtvrtek od 18,00 hodin

Muži -  v úterý a pátek od 18,00 hodin

Znovu připomínám - výběr členských příspěvků na II.pololetí roku 2014 - peníze se seznamy platících předávejte K.Šotovi

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit