Okresní přebor mužů pokračuje druhým kolem a naše béčko bude chtít v něm uspět lépe než-li tomu bylo v tom prvním, kdy doma prohrálo těsně se Sušicí "B" 2:3. Ani tentokráte to ale nebude jednoduché, soupeřem bude kvalitní Velký Bor a navíc - na svém domácím hřišti.

V neděli 17.8.2014 se pak fanoušci fotbalistů So Mochtín mohou těšit na přípravný zápas "A" týmu mužů, který doma hostí dalšího účastníka I.B třídy a to SK Kdyně 1920.

Dorostenci So Mochtín odehráli svůj druhý přípravný zápas dnes, ve čtvrtek 14.8.2014, tentokráte na hřišti svého soupeře a to v Železné Rudě. Jejich soupeřem byla Okula Nýrsko, která se spojila se Železnou Rudou, aby i v dalším ročníku mohla hrát (s dostatkem hráčů) Krajskou soutěž dorostu.Jejich domovské hřiště bude práve v Železné Rudě, odkud je více hráčů, než-li z Nýrska ! Mochtín porazil Okulu Nýrsko 5:1 po poločase 3:0, když goly stříleli : Velek 2, V.Pretzelmayer, Lorenc a Šveňha po 1. Nyní mají naši dorostenci o víkendu volno, v sobotu ale mají dokopnou a to tradičně v Chlístově u Jar. Pavlíka.

Pozvánka na fotbalový program :

SOBOTA 16.8.2014

.. mistrovský zápas OP mužů od 17,00 hod. ve V.Boru - Sokol VELKÝ BOR - Sokol MOCHTÍN "B". K utkání se jede auty, společný odj. z Mochtína bude v 15,30 hod. Nominace hráčů bude provedena po zítřejším - pátečním treninku, ti, kteří se ho nemohou zúčastnit a vědí, že se nebudou moci zúčastnit ani sobotního mistráku ve V.Boru - obratem (nejpozději do pátečního odpoledne)to dají na vědomí - tel., popř. SMS na 605 357370 - K.Šot. Děkuji.

NEDĚLE 17.8.2014

.. přípravný zápas mužů od 14,00 hod. v Mochtíně - Sokol MOCHTÍN "A" - SK KDYNĚ 1920 "A". Sraz hráčů i vedení ve 13,00 hod., nominace bude provedena v pátek (15.8.) těsně po treninku, který začíná v 18,30 hod. a na kterém očekáváme maximální účast hráčů "A" i "B" týmu !

.. na uvedený program zveme srdečně všechny naše příznivce !!!