Ve středu 15.5.2013 se opět koná v Sušici okresní soutěž v atletickém víceboji žactva a dorostu odborů Sport pro všechny. Naše výprava závodníků Sokola Mochtín se účastní pravidelně každým rokem a pojedem tam i letos.

Problém je sice v tom, že vždy jezdil zvláštní autobus, který nás do Sušice dopravil a pak vzal zpět domů po skončení závodů. Tentokráte však pro nedostatek financí žádný autobus nepojede, musíme se tam dopravit sami auty.

Přesto věřím, že se najdou rodiče, kteří budou chtít pomoci a naše závodníky (děti, žactvo i dorost) tam dopraví k závodění. V Sušici je prezentace závodníků v den konání závodů (středa 15.5.) a to od 15,00 do 15,45 hod., závodit se začne v 16,00 hod. Na pořadu je čtyřboj (sprint, hod míčkem, dálka, běh vytrvalý), kdo získá nejvíce bodů - vyhraje !

 Již nyní ale potřebuji vědět, kdo má zájem v Sušici závodit (soutěž je to postupová ), ti nejlepší mohou pak jet na krajské finále do Nýřan ! Startuje žactvo od 6 let, ml., st. žactvo a dorost - přihlášky potřebuji obratem s uvedením jména, příjmení a data narození + zda bude mít zajištěn odvoz, či odvoz potřebuje. Pořítám s tím, že bychom auty společně vyjížděli z Mochtína od hřiště ve 14,45 hodin ! Volejte mi na : 605357370 (K.Šot), nebo pište na e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit