Brzo ráno (v 5,00 hod.) v sobotu 2.6.2012 odjíždí krajská výprava atletů odborů Sport pro všechny na Republikové finále v atletickém víceboji SPV. To se uskuteční na slavném atletickém stadiónu TJ Stará Boleslav v Houšce A ve výpravě budou i tři mochtínští závodníci !

Nejdříve se uskutečnilo okresní finále v Sušici, kde měl náš odbor SPV - 22 členné zastoupení závodníků !!  Někteří z nich si vybojovali účast do krajského finále v Nýřanech.

Z krajského finále v Nýřanech, kde měl náš odbor SPV TJ Sokol Mochtín devítičlenné zastoupení (v ml.žácích  I. Lukáše Rajtmajera (6.), v ml.žácích II. Marka Tomana (3.), ve st. žácích III. Petra Tomana (6.), ve st.žácích IV. Jiřího Pelešku (3.), ve st.žačkách IV. Martinu Soběhartovou (3.) a Anetu Pretzelmayerovou (5.), v dorostenkách Petru Kadlecovou (3.) a Sandru Schmiedlleovou (2.), a v mužích Vaška Šlehofera (2.místo) se nakonec do republikového finále kvalifikovali :

                               Marek TOMAN, Martina Soběhartová a Vašek Šlehofer.

Budeme jim držet palce !