Ve čtvrtek 10.5.2012 se v Sušici konalo okresní kolo atletického víceboje odborů Sport pro všechny, kterého se zúčasnula i silná (20 členná) výprava mladých sportovců Sokola Mochtín. Pro ty nejmladší to bylo první seznamování se s atletickými disciplinami na pěkné tartanové dráze a technických sektorech, pro ty zkušenější pak již velká výzva k postupu do Krajského finále, které je na pořadu v sobotu 19.5.2012 v Nýřanech.

Okresní výprava (tříčlenná družstva jednotlivých kategorií) jede do Nýřan zvláštním autobusem, který odjíždí ze Sušice v 6,00 hod., v Mochtíně ze zast. ČSAD v 6,30 hod., z Klatov (zastv. MHD před Beránkem) odj. v 6,45 hod..

Reprezentovat okres Klatovy ( i naší TJ) jedou 19.5. do Nýřan závodníci ze Sušice, Mochtína, Dolan a Nýrska, z našeho odboru SPV TJ Sokol Mochtín pak : ml.žáci I. - Lukáš Rajtmajer a Jakub Pretzelmayer, ml.žáci II. - Marek Toman, starší žáci III. - Petr Toman,starší žáci IV. - Jiří Peleška, starší žákyně IV. - Aneta Pretzelmayerová a Martina Soběhartová, dorostenci - Josef Matějka a Petr Povolný, dorostenky - Petra Kadlecová a Sandra Schmiedjellová, muži - Vácvlav Šlehofer

Děkuji všem našim závodníkům za pěkné výkony na závodech v Sušici i příkladné chování a kázeň, paní Rajtmajerové a Kamilovi Rajtmajerovi za pomoc při pedagog. dozoru u našich dětí.  Postupujícím na KF do Nýřan přeji hodně zdaru, pěkné zážitky a nějakou tu medaili ! 

                                      Karel Šot - vedoucí výpravy