Tradiční svátkové dny 5. a 6.7.2012 připadají tentokráte na čtvrtek a pátek. Vždy jsme v posledních rocích jeden z nich vždy využívali k aktivnímu sportování - konkrétně pak k pořádání akce Sportuj s námi v Mochtíně, kde hlavní náplní byl nohejbalový turnaj trojic.

Ten poslední turnaj se hrál před rokem 5.7.2011. Občas sice mírně poprchávalo, ale malá účast družstev byla pro mne (hlavně z našich hráčů fotbalu) velkým zklamáním. Příprava hřišť, zajištění cen a další organizační věci s turnajem spojené dají hodně starostí. Navíc jsem tam již musel vše zajišťovat s nastupující boreliozou, která mne doslova skolila na celý půlrok a dodneška jsem se z ní pořádně nevybabral. Prohlásil jsem proto, že další ročník již pořádat nebudu.

Jen pro připomenutí - putovní pohár TJ So Mochtín získalo v loňském roce družstvo VAJIJI (V.Houdek, Ji.Flodr st. a Ji. Flodr ml.) před dr. PAPUČE ( Kubaň, Bulka, Ji.Dolejš ml.), 3. byl tým DŘEVÁCI (J.Pavlík, K.Pavlík, O.Šup, Zb.Smolík), 4. Racing team Kocourov (Škoda, Sukovatý,Potužník)

V poslední době jsem byl ale osloven několika hráči, zda by ten nohejbal v červenci 2012  mohl opět proběhnout. Proto využívám těchto našich webových stránek k tomu, abych se Vás zeptal, zda o tento nohejbalový turnaj máte opravdový zájem, či ne. Dejte obratem vědět !!!

V případě opravdového zájmu by se konal  ve čtvrtek 5.července 2012 se začátkem v 9,00 hod.  Jen připomínám, že by byl určen nohejbalistům amaterům, kteří nehrají mistrovské nohejbalové soutěže. Samozřejmě, že by mohli kromě mužů startovat i dorostenci i vyspělí žáci. Konal-li by se, pak bude též nutné, abychom již ve středu 4.7. v podvečer připravili a postavili  2 travnaté kurty.

Zájemci o konání turnaje, ozvěte se co nejdříve !!!