Další sportovní akcí letošního roku 2011, kterou naše TJ Sokol Mochtín pořádá, je 6.ročník turnaje v halové kopané seniórů nad 45 let ! I tentokráte se uskuteční v rámci oslav 100.výročí založení TJ Sokol Mochtín a 40.výročí fotbalu v Mochtíně. Hrát ho budeme pod patronací PRC SPV Klatovy.

Turnaj se uskuteční v neděli 30.ledna 2011 od 9,00 hod. (prezentace přihlášených družstev na místě v 8,20 - 8,30) v hale ZŠ Čapkova v Klatovech a bude na něm startovat celkem 8 družstev !

Mochtínský fotbal budou na tomto turnaji zastupovat dva týmy. "A" tým Sokola Mochtín dávají dohromady Jan Kolárik a Milda Plánička, "B" tým, který obhajuje loňské prvenství, skládá dohromady Karel Šot. Dále zde bude startovat : TJ Žihobce, TJ Kašperské Hory, Vejce, 1.FC Sušice, TJ Sokol Dlažov a TJ Sokol Dobříč z okresu Plzeň sever

Přijďte se podívat !