Blíží se závěr roku 2010, připraveny jsou dva tradiční turnaje, které organizuje naše TJ Sokol Mochtín. Jste na ně všichni srdečně zváni !

Čtvrtek 23.12.2010 -  turnaj ve stolním tenisu amatérů "O Vánočního kapra 2010" . Jedná se o turnaj, který se bude hrát tradičně v tělocvičně ZŠ v Mochtíně na dvou stolech o  tradiční Vánoční kapry a další zajímavé ceny.

Žactvo bude hrát od 15,00 hod. - přihlášky na místě od 14,30 do 14,45 hod. !!!

Dorost a dospělí budou začínat v 16,30 h. - přihlášky od 16,00 do 16,15 hod. !!!

Startovné je symbolické : žactvo 10,- Kč, dorost a dospělí 30,- Kč

Jedná se o turnaj otevřený, ale pouze pro hráče amatéry, nehrající mistrrovské soutěže ve st.tenisu. Čistá obuv do tělocvičny je podmínkou ! Předběžné přihlášky na:605357370, popř.e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Plakátek k turnaji - viz vpravo nahoře (červeně) na našich web.stránkách !

Neděle 2.1.2011 - Turnaj v halové kopané "O putovní pohár So Mochtín", který je určen mužům, členům TJ Sokol Mochtín, jejich kamarádům a příznivcům mochtínského fotbalu.

Podmínkou je , že v každém týmu (4+1+náhradníci) musí hrát minimálně 2 hráči - členi TJ Sokol Mochtín. Start dorostenců i vyspělých žáků je možný!  Pro některé hráče FO (opozdilce) je to poslední šance uhradit čl.příspěvek za II.pol.roku 2010 !

Přihlášky a prezentace  týmů je na místě v hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to od 8,25 do 8,40 hod. po losování turnaj zahájíme v 9,00 hod.  Startovné je symbolické 200,- Kč za tým, hradí se při prezentaci. Všichni musí mít s sebou čistou a vhodnou obuv do haly !!!

Hraje se futsalovým míčem dle pravidel halové kopané. Upřesnění bude před zahájením turnaje.Jednotné drezy jsou vítány, kdo je nebude mít, půjčíme mu rozlišovací tílka. Vítěz získá na 1 rok putovní pohár TJ Sokol Mochtín, který má v držení tým NULY, vedený kapitánem Jiřím Dolejšem mladším

V průběhu turnaje budou fotbalisté-muži So Mochtín seznámeni s plánem zimní přípravy na mistrovské jaro 2011. Při závěrečném vyhodnocení vyhlásíme tradičně nejen výsledky turnaje, ale také nejúspěšnější sportovce TJ Sokol Mochtín roku 2010 !

         Touto akcí vstoupíme do jubilejního roku 2011, ve kterém budeme slavit neuvěřitelné 100. výročí založení TJ Sokol Mochtín a 40.výročí založení fotbalu v Mochtíně !

         Přál bych si, aby se nám vydařil a to po stránce sportovní i společenské. K tomu Vám všem přeji hodně zdaru !