V sobotu 20.11.2010 se v Klatovech, v hale ZŠ Čapkova, uskutečnilo krajské finále v halové kopané mužů, odborů SPV. Účast byla tentokráte slabší. Startovaly zde čtyři týmy, mezi nimi i Sokol Mochtín, který jako vítěz OF, reprezentoval okres Klatovy.

    Omlazený tým sálovkářů Sokola Mochtín si nevedl na tomto turnaji vůbec špatně. V úvodním zápase porazil Dobříč 5:0 (branky Cihlář 2,Sysel,Dolejš,Voráč), pak těsně prohrál s favorizovanou Vřesovou 1:2 (Dolejš), ale v hodně důležitém zápase znovu Mochtín vyhrál a to nad Sl. Vejprnice 3:1 (Dolejš 2, Cihlář). Celkově tak naši sálovkáři obsadili v tomto krajském finále výborné 2.místo - blahopřejeme !

Konečná tabulka :   1. ASPV Vřesová             15:2    9 bodů

                                     2. TJ Sokol Mochtín            9:3    6 bodů

                                     3. Slávie Vejprnice             8:6     3 body

                                     4. TJ Sokol Dobříč              0:21     0 bodů

So Mochtín hrál v sestavě :  Vl. Hromada, Jar. Cihlář, Ji.Dolejš, Ji. Podráský, Pe. Sysel, Vi.Špindler, J.Voráč, P.Zoubek

      Turnaj měl hladký průběh, odřídil ho Ji.Dolejš st., do Národního finále v Uherském Brodu a Hluku na Moravě (4.-5.12.2010) postupuje Vřesová, která tam bude obhajovat skvělé 2.místo z loňského roku ! Naše sálovkáře musí proto těšit, že s tímto kvalitním soupeřem uhrálo v Klatovech hodně přijatelný výsledek - 1:2.