Ve čtvrtek 28.10.2010 proběhlo v Klatovech, v hale ZŠ Čapkova, okresní kolo v halové kopané mužů, odborů Sport pro všechny. Turnaj pořádal náš odbor SPV, měl hladký průběh a pěknou sportovní úroveň. Škoda jen, že z pracovních důvodů některých hráčů se omluvil tým So Dlažov.

    V OF nakonec startovaly týmy : TJ Sušice (obhájce loňského prvenství), So Mochtín "A" tvořený muži a So Mochtín "B", tvořený dorostenci a jejich trenéry.

Výsledky :   TJ Sušice - So Mochtín "B"  5:2, So Mochtín "A" - So Mochtín "B" 5:1, So Mochtín "A" - TJ Sušice 1:1, když důležitou vyrovnávací branku zaznamenal v poslední minutě utkání Petr Sysel, který tečoval tvrdou dělovku J. Voráče za záda bezmocného sušického golmana. Při rovnosti bodů mezi Sušicí a Mochtínem "A" tak rozhodlo lepší skore našich sálovkářů o jedinou branku !

Knečná tabulka OF :       1. TJ Sokol Mochtín "A"                6:2     4 body

                                              2. TJ Sušice                                      6:3     4 body

                                               3. TJ Sokol Mochtín "B"                3:10   0 bodů

Nejlepším střelcem turnaje byl sušický Radek Kočí, autor 4 branek, mochtínský Petr Sysel se 3 goly skončil na 2.místě.

Vítězný tým Sokola Mochtín si výhrou vybojoval postup do krajského kola, které se uskuteční v sobotu 20.11.2010 od 8,30 hod. opět v Klatovech .  BLAHOPŘEJEME  !!!