Tradiční turnaj amatérů ve stolním tenisu "O Vánočního kapra 2010" proběhl 23.12.2010 v útulné tělocvičně ZŠ v Mochtíně a měl solidní úroveň a také dva nové vítěze.

V žácích neobhájil své loňské prvenství Dominik Sváček z Kocourova, letošním vítězem se stal zaslouženě Zbyněk SMOLÍK z Mochtína, který zaznamenal o proti loňskému roku největší výkonnostní vzestup. Konečné pořadí : 1. Zbyněk Smolík, 2. Dominik Sváček, 3. Jakub Bejvl

V hlavním turnaji pak nastoupilo bojovat o nejlepší výsledky a umístění 12 stolních tenistů, mezi nimi i obhájce loňského i předloňského prvenství - Václav Spurný z Klatov. Ani on ale letos nevyhrál, musel se sklonit před uměním Petra Böhma, který je trenérem naší fotbalové přípravky So Mochtín, ale s pálkou v ruce se umí také ohánět !

Ve třech skupinách se nejdříve odehrálo 18 zápasů, pak přišly zápasy o konečné pořadí v turnaji a to ve čtyřech skupinách dle předešlého umístění. Do té finalové se probojovali zaslouženě  tři největší favorité (V.Spurný,P.Böhm,Ji.Chára) a z nich pak vzešel vítěz celého turnaje, kterým se stal Petr BÖHM z Klatov.

Konečné pořadí :     1. Petr Böhm - Klatovy, 2. Václav Spurný - Klatovy, 3. Jiří Chára - Klatovy, 4. Zbyněk Smolík - Mochtín, 5. Karel Šot - Těšetiny, 6. Karel Schwarz - Těšetiny, 7.Stanislav Bejvl - Klatovy, 8. ing. Jaromír Novák - Mochtín, 9. ing. Jiří Dolejš - Klatovy, 10. Dominik Sváček - Kocourov, 11. Jakub Spurný - Mochtín, 12. Jakub Bejvl - Klatovy.

Turnaj proběhl v příjemné sportovní, předvánoční atmosféře, nikdo neodcházel domů s prázdnou, ceny byly pro každého. Ti nejlepší si tradičně odnášeli pěkné kapry.

Organizoval ho Karel Šot, pomáhali mu ing. Jaromír Novák a ing. Jiří Dolejš, nejmladším účastníkem byl 13 letý Dominik Sváček, naopak nejstarším ing. Jaromír Novák, kterému táhne na pětasedmdesát !

Všichni si na závěr přáli : 

        "KRÁSNÉ VÁNOCE a hodně úspěchů v NOVÉM ROCE 2011"
Přidat komentář