Dnes 23.12.2009 proběhl v ZŠ Mochtín další ročník tradičního turnaje ve stolním tenisu "O Vánočního kapra" . Ten je určen jen hráčům - amatérům a tak se ho nemohli zúčastnit stolní tenisté naší TJ, hrající úspěšně okresní přebor I. třídy ("A" tým) a OP III. třídy,ve kterém hraje náš "B" tým mužů. 

V útulné tělocvičně mochtínské ZŠ si to nejdříve  rozdali mezi sebou žáci, pak přišel na řadu hlavní turnaj mužů. Nejúspěšnějším hráčem tohoto ročníku byl nakonec žák Dominik SVÁČEK z Kocourova, který si domů odvezl dva pořádné kapry! Vyhrál totiž soutěž žáků, v hlavním turnaji mužů se pak probojoval až do finalové skupiny, kde obsadil konečné 2.místo, za vítězným Václavem Spurným z Klatov.

Vašek Spurný (roč.1946), je bývalým výborným fotbalistou a stolním tenistou TJ Sokol Mochtín, na dnešním turnaji opět dokázal všem, že i v důchodovém věku to má pořád v ruce. Vyhrál bez porážky svoji skupinu i celý turnaj a obhájil loňské vítězství.  Blahopřejeme !

Konečné pořadí turnaje - žáci  : 1. Dominik SVÁČEK, 2.Zbyněk Smolík, 3.Jakub Bejvl, 4. Kryštof Pavlík

Konečné pořadí - 37. ročník - Hlavní turnaj "O Vánočního kapra" : 1. Václav SPURNÝ, 2. Dominik Sváček, 3. Jan Voráč ml., 4. Karel Šot st., 5.Jiří Nový ml., 6.Marcela Voráčová, 7. Zbyněk Smolík, 8. Karel Šíma ml., 9.Jakub Šťastný, 10. Josef Křivánek, 11. Jaroslav Pavlík, 12. Karel Šíma st.

    Turnaj se povedl, i když jsem čekal větší účast naší omladiny. Tak zase za rok na viděnou !