V sobotu 21. 9. 2024 zajíždělo naše béčko k odehrání zápasu do Milčic. Po vyrovnaném průběhu utkání se však z vitezství radovali domácí hráči, kteří byli tentokrát šťastnějším mužstvem než naše záloha.

21. 9. 2024 - III. třída mužů mistrovsky – TJ Sokol Milčice – TJ Sokol Mochtín B 3:2 (2:1)

Zápas odřídila trojice rozhodčích ve složení Burda Josef jako hlavní rozhodčí, jako AR1 Anšlág Petr a jako AR2 domácí laik Kubáň Jaroslav. ŽK 1:4, 40 diváků.

Sestava Mochtína: Prokop Daniel – Höfler David Josef, Jarabica Stanislav, Švátora Petr (K), Troch Roman – Horský Michal, Strejc Stanislav – Sádlík Martin, Žiak Milan (Pavlík Jaroslav), Vlk Tomáš – Pretzelmayer Jaroslav (Podráský Jiří)

Branky: Beran Pavel, Vladař Tomáš, Ticháček Pavel  PRETZELMAYER Jaroslav, VLK Tomáš

Zápis o utkání

Ostatní výsledky a tabulka soutěže

Další podzimní mistrovský zápas odehraje náš "B" tým mužů na domácím hřišti v Mochtíně, a to v sobotu 28. 9. 2024 od 16:30 hodin, proti nováčkovi III. třídy mužstvu FC Švihov B.