Slunečné podzimní počasí by mělo pro vázet fotbalové zápasy o nastávajícím víkendu 26. - 27. října 2013.

Svoje mistrovské učinkování na podzim 2013 ukončila již naše mladší přípravka, svým posledním turnajem, který proběhl minulou neděli u nás v Mochtíně. Další mládežnické týmy Sokola Mochtín ale mají před sebou ještě několik kol.

.. již v pátek 25.10.2013 se hraje v Mochtíně od 15,00 hodin utkání OP ml. žáků Sokol Mochtín - SK Bolešiny.

..v SOBOTU 26.10.2013

.. od 10,00 hod. se hraje v Hartmanicích - OP st. žáků Sokol Hartmanice - Sokol Mochtín

.. od 14,30 hod. je na pořadu další utkání I.A třídy mužů - TJ Rozvadov - Sokol Mochtín. K utkání jede naše áčko auty, společný odj. z Mochtína je již ve 12,05 hod., z Klatov od pošty pak ve 12,15 hodin. Rozvadov patří k velkým kandidátům na celkového vítěze I.A třídy a postupujícího do krajského přeboru, doma neprohrává. Naši fotbalisté se ale pokusí o změnu, držte jim palce ! Nominace hráčů bude provedena po zítřejším treninku, uvedu ji zde do 21,00 hod.

.. v NEDĚLI 27.10.2013

..od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu - Sokol Mochtín - Sokol Postřekov

.. od 14,30 hod. - III.třída mužů  - Sokol Mochtín "B" - SK Kovodružstvo Strážov "B". Zde bude nominace podobná té z minulé neděle, upřesníme ji ještě po zápasech mužů "A" a dorostu.

.. srdečně zveme na všechny uvedené zápasy naše příznivce  !!!