V dalším říjnovém víkendu 19.-20.10.2013 se doma v Mochtíně představí v sobotu 19.10. naši starší žáci, kteří v předzápase od 13,00 hodin hostí SK Strážov, po nich se v hlavním zápase dne  v utkání I.A třídy utkají od 15,30 hod. muži So Mochtín "A" se Sencem Doubravka "B". V neděli 20.10. 2013 je v Mochtíně od 10,00 hod. na pořadu poslední letošní turnaj mladších přípravek.

Ven, na hřiště svých soupeřů, naopak pojedou mochtínští dorostenci, muži "B" i ml. žáci - i jim budeme držet palce.

SOBOTA 19.10.2013

.. od 10,00 hod. v Lubech - KS dorostenců  - Start Luby - Sokol Mochtín. Tradiční derby přináší vždy vyrovnaný a nelítostný boj o mistrovské body. Tentokráte jsou favority naši kluci, musí to však potvrdit svým výkonem na hřišti.  Držíme palce !

.. od 13,00 hod. v Mochtíně - OP st. žáků  - Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov. V tabulce jsou na tom lepší naši kluci, doufáme proto, že to potvrdí i na hřišti.

.. od 15,30 hod. v Mochtíně  - I.A třída mužů - Sokol Mochtín "A" - Senco Doubravka "B". Souboj nováčků v I.A třídě potřebuje vyhrát náš tým a tak spoleháme nejen na hráče, ale i na fanoušky, které srdečně zveme na tento duel ! Nominace : bude zde uvedena až po zítřejším treninku do 21,00 hod. - zde je : Riška, Rajtmajer, Šťastný, Staněk, Špindler, Dolejš Ji. + T., Flodr, Babka, Smolík, Švátora, Kul, Plánička, Cihlář, Schejbal

Neděle 20.10.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - TURNAJ mladších přípravek za účasti týmů - Sokol Mochtín, SK Klatovy 1898 "A", FK Horažďovice a TJ Sušice "A".  Má být pěkné počasí, o pěkné výkony  se jistě postarají i nejmenší fotbalisté uvedených týmů - přijďte se podívat !

.. od 15,30 hod. v Janovicích - III. třída mužů FK Dukla Janovice "B" - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště ve 14,10, z Klatov od pošty ve 14,20 hod.. Nominace bude podobná té z minulého utkání, upřesněna po zítřejším,pátečním treninku a doplněna po sobotních zápasech dorostu a mužů. Ten, kdo v neděli na zápas nemůže, sdělí to co nejdříve, aby mohla být zajištěna náhrada. Děkuji.

PONDĚLÍ 21.10.2013

.. od 16,30 hod. v Sušici - OP mladších žáků - TJ Sušice "B" - Sokol Mochtín. Dohrávka víkendového kola bude odehrána v Sušici pravděpodobně na umělé trávě ! Vezměte si proto správné obutí (na trávu i na umělku)

Připomínám  -  předání peněz (a seznamů platících) za členské známky na II.pololetí 2013 !

Zároveň děkuji těm trenérům a vedoucím mužstev, kteří tak již učinili !