Nedělní dopoledne 13.10. přineslo našemu dorostu 3 mistrovské body za jasnou výhru nad Staňkovem, o výhru se pokoušelo i naše áčko mužů odpoledne v Chodském Újezdě. Body z toho nakonec nebyly, domácí byli šťastnější, vyhráli těsně 1:0 a poskočili v tabulce na 8.příčku. Mochtín se naopak v tabulce I.A třídy propadl již na 10.místo, potřebuje nutně zabodovat, aby to nebylo ještě horší.

..I.A tř. mužů  - TJ Chodský Újezd - Sokol Mochtín  1 : 0 (0:0). Domácí doma prohráli jen s vedoucím Sokolem Černice, jinak svým soupeřům doma nadělují. Především jejich kanonýr Pavel Chval - nejlepší střelec soutěže se 13 goly, bývá k neudržení. Tentokráte se k zakončení mnohokráte nedostal, ale nakonec to byl znovu on, který po brejkové akci ve 47.minutě zápas svým golem rozhodl !  Utkání se od začátku hrálo v rychlém tepmu, domácí chtěli hned v úvodu rozhodnout, ale to jim naše obrana nedovolila. I Mochtín byl dopředu hodně aktivní, měl v 1.poločase tři velké golové šance. Při té první již v 8.minutě zaváhal Jar. Cihlář, pak i Zbyněk Smolík a ve 30.min. jen těsně vedle zakončuje po pěkné akci Mochtína Jiří Dolejš. Rozhodnutí přišlo hned po přestávce ve 47.minutě. Mochtín zahrával rohový kop, většina hráčů se vytáhla k domácí brance k zakončení a to byla chyba! Domácí roh ubránili, dlouhým odkopem se dostali do brejku a přečíslení, které vyústilo golem P.Chvala - 1:0. Mochtín bojoval alespoň o vyrovnání, měl k tomu příležitosti, především pak zakončení hlavou i nohou našeho kapitána Jiřího Dolejše volalo po golu. Chybělo trochu sportovního štěstíčka, 3x bravurně zasahoval i domácí golman P.Slivoně. Navíc Mochtín dohrával bez vyloučených P.Švátory a V. Špindlera (ČK po 2 ŽK v 75. a 90.min.), body zůstaly v Ch. Újezdě. Rozhodčí Stanislav Sladký (byl na Mochtín přísnější), AR1 Pavel Pohančeník, AR2 Michal König, ŽK 3:5, ČK 0:2, 100 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer, Staněk, Švátora P. (75. ČK), Špindler (90. ČK), Dolejš T. (83. Zahradník), Babka, Flodr, Kul, Dolejš Ji., Smolík (75. Plánička), Cihlář.

... KS dorostu  - Sokol Mochtín - FK Staňkov   6 : 1 (3:1).  Mochtín byl po delší době konečně kompletní, ale v 1.poločase měl s bojovným soupeřem hodně práce. Golem do šatny naštěstí jistil vedení na 3:1 J.Rašek. Mužstvo se uklidnilo a po přestávce přidalo další goly, vyhrálo přesvědčivě. Většinu branek Mochtína ale stříleli kluci z jiných klubů, kteří u nás hrají na střídavý start : Daniel Kotlan (Janovice) - 2,  Jaroslav Pretzelmayer - 2, Roland Diviš (Janovice) - 1, Josef Rašek (Bolešiny) - 1. Rozhodoval Zd. Říha z Velenov, ŽK 0:2,

TRENINKY  mužů - budou i nadále v úterý a pátek od 18,00 hodin !

Připomínám  výběr čl. příspěvků za II.pololetí 2013 a to od všech týmů od ml. přípravky až po dospělé !!!  Termín byl do 10.10.2013, zatím nikdo z trenérů,  ved. mužstev a pověřených hráčů, nic nedonesl !!! Prosím, urychlete to - doneste seznam platících + peníze, neplatiče dodatečně zaurgujete a vyberete je od nich. Děkuji.