Hodně nepříjemné, chladné a deštivé počasí od pondělí 16. do čtvrtka 19.září 2013 narušilo treninkovou přípravu našich fotbalistů (hlavně mládežníkům), ale podmínky jsou stejné pro všechny a to i pro soupeře, kterří o tomto víkendu 21. - 22.9.2013 na mochtínské týmy čekají.

"A" muži Sokola Mochtín, kteří v minulém kole podali doma proti Spíálenému Poříčí výborný výkon a vyhráli vysoko 6:1, zajíždí tentokráte na hřiště svého soupeře do Žihle, kde budou chtít navázat na výkony z minulých zápasů. Hraje se tam v sobotu 21.9. od 16,30 hod. a pojedeme opět auty se společným odjezdem z Mochtína ve 13,55, z Klatov od pošty pak ve 14,05 hodin. Nominace hráčů bude určena po pátečním treninku, uvedu ji zde dodatečně v pátek 20.9. do 21,00 hod. Zde je : Riška, Staněk, Špindler, Cihlář, Šťastný, Dolejš Ji. a T., Kul, Babka, Plánička, Flodr, Smolík, Zahradník, Schejbal, Švátora P., bude-li moci Zd. Novák, tak také

V sobotu 21.9.2013

je od 10,00 hod. na pořadu v Mochtíně TURNAJ mladších přípravek. Na naše nejmladší fotbalisty, vedené trenéry Jar. Marešem a Pe.Rajtmajerem, čekají kvalitní soupeři. Přijede Nýrsko, Sušice "A" a "B" tým.  Budeme držet palce !

Mladší žáci So Mochtín zajíždí v sobotu do Plánice, kde utkání bude začínat ve 13,30 hodin a naši kluci se tam pokusí konečně bodovat.

V neděli 22.9.2013

budou hrát naše 3 další týmy jen a jen doma, na vlastním hřišti v Mochtíně

.. od 10,00 hod. se hraje zápas KS dorostu  Sokol Mochtín - FK Holýšov

.. od 14,30 hod. zápas OP st. žáků Sokol Mochtín - Sokol Hartmanice

.. od 16,30 hod. pak zápas III. třídy mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Hradešice "B". Sraz hráčů a vedení v 15,30 hod., , nominace podobná jako minulý zápas, ale neznáme zdrav. stav zraněných Matouška a Ji. Straky - ozvěte se !!! Nominace bude upřesněna po sobotním zápase "A" týmu v Žihli a dopoledním zápase dorostu doma v neděli.

...na bohatý domácí program zveme všechny naše příznivce, ten kdo bude vážit i dost dalekou cestu za našim áčkem mužů do Žihle, předem děkujeme !!!

PROSBA :

Na velice náročné zajištění chodu našeho fotbalového klubu hledáme finanční pomoc od Vás - příznivců mochtínského fotbalu. Přivítáme každou sponzorskou - finanční pomoc, která nám pomůže překlenout nelehké období, ve kterém se ocitáme.

Předem děkujeme !     Za FO TJ Sokol Mochtín: Karel Šot, předseda