V dalším  mistrovském kole zajíždí náš "Á" tým mužů do Staňkova, kde se zápas I.A třídy hraje v něděli 25.8.2013 a to již od 16,00 hodin ! Venku si zahrají i naši žáci a to v sobotu (přátelsky) v Lubech s místním Startem.

Doma v Mochtíně se fanouškům představí (v sobotu) naše béčko mužů proti Sokolu Týnec, v neděli dopoledne se pak od 10,00 hod. odehraje v Mochtíně 1. mistrák KS dorostu, ve kterém Mochtín hostí Sokol Merklín !  Na všechny zápasy srdečně zveme všechny naše příznivcve.

SOBOTA 24.8.2013

.. od 17,00 hod. v Mochtíně - III. třída mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Týnec.  Sraz hráčů i vedení je v 16,00 hod., do nominace jsou zařazeni : Rajtmajer, Bláha, Javorský, Sukovatý, Švátora P., Zahradník, Potužník, Jarabica (?) a dorostenci Bejvl, Burian, Žiak J. + další dorostence musí zajistit Jar. Pavlík a St. Bejvl !   Ostatní muži nemohou a to z důvodů pracovních, zdravotních a jiných (Staněk, Gajdušek, Schejbal, Kul, Kloupar. Troch)

NEDĚLE 25.8.2013

.. od 10,00 hod. v Mochtíně - KS dorostu Sokol Mochtín - Sokol Merklín. Na první mistrák našich dorostenců by měl být kompletní tým, protože se nám podařilo zajistit všechny rozjednané střídavé starty ! Nominaci provedl TR Jar. Pavlík na čtvrtečním treninku.

.. od 16,00 hod. ve Staňkově - I.A třída mužů FK Staňkov - Sokol Mochtín. K tomuto duelu jedem auty, společný odjezd z Mochtína od hřiště je ve 14,15 hod., z Klatov od pošty ve 14,25 hod. - nominace : Rajtmajer, Riška, Dolejš Ji. a Tom., Špindler, Hrudička, Flodr, Babka, Cihlář, Plánička, Šťastný, Švátora P., Zahradník, Kul, Schejbal, Smolík

.. držíme palce !!!