Po pátečním treninku 12.4.2013 byla provedena nominace mužů "A" i "B" na víkendové zápasy.

Muži "B" vyráží v sobotu 13.4.2013 do Hrádku u Sušice, kde budou chtít konečně místní Svatobor potrápit a připravit ho o body. Zápas tam začíná v 16,30 hod., společný odjezd auty z Mochtína od hřiště bude v 15,10 hod. - nominace hráčů : Müller, Kloupar, Nováček, Šťastný, Zahradník, Voráč, Sysel, Troch, Kašpar, Křivánek, Šup, Novák, Kolárik L.(?) + trenér Jar. Pavlík zajistí nějakého dorostence.

Muži "A" hrají doma v Mochtíně v neděli 14.4.2013 derby zápas I.B třídy se Sokolem Hradešice. Začátek zápasu je v 16,30 hod. (předzápas žáků Mochtín - Nal.Hory začíná již ve 14,00 hod.), sraz nominovaných + vedení je již v 15,30 hod. Nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Staněk, Švátora P., Flodr, Špindler, Hrudička, Schejbal, Babka, Plánička, Cihlář, Kul, Kašpar, Voráč

Držíme palce, fanoušky srdečně zveme k návštěvě !!!