Počasí má být o víkendu 13.-14.4.2013 konečně příjemné a to je moc dobře. Do bojů o mistrovské body totiž vyráží všech   p ě t  mochtínských mládežnických týmů, které má náš fotbalový oddíl přihlášených v soutěžích.

V sobotu 13.4.2013

..od 10,00 hod. v Lubech - derby KS dorostu - Start Luby - Sokol Mochtín

.. od 16,30 hod. v Hrádku u Sušice - OP mužů - Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín "B". Pojede se auty, společný odjezd z Mochtína v 15,10 hodin. Nominace po pátečním treninku !

V neděli 14.4.2013

.. od 10,00 hod. v Lubech - turnaj starších přípravek (Luby A a B, Měčín, Mochtín)

.. od 13,30 hod. v Pačejově - OP mladších žáků Sokol Pačejov - Sokol Mochtín

.. od 14,00 hod. v Klatovech (u ZS) - turnaj mladších přípravek (Klatovy A, Nýrsko A, Luby A, Mochtín)

.. od 14,00 hod. v Mochtíně - OP starších žáků Sokol Mochtín - Sokol Nalžovské Hory - předzápas před mistrovským utkáním I.B tř. mužů Mochtín - Hradešice

.. od 16,30 hod. - derby I.B tř. mužů Sokol Mochtín - Sokol Hradešice, nominac hráčů po pátečním treninku

....držíme palce našim fotbalistům na všech frontách - přijďte se podívat, přijďte je povzbudit  Těšíme se na Vaši návštěvu !