V přátelském,ale velmi tvrdém utkání dokázalo naše "B" mužstvo zvítězit.

Do utkání zasáhlo 9 dorostenců doplněno 5 muži.

Úvod zápasu patřil domácím, kteří lépe kombinovali a už ve 2 min. dokázali využít naší chyby na pravé straně zálohy a následně i v obraně 1: 0.Postupem času se obraz hry zcela změnil Hydčice se soustředily spíše na tvrdost a naši hráči se herně stále zlepšovali.V cca 28 min. vyslal Jakub Bejvl kolmicí ze středového kruhu do brejku Dana Kotlana a ten chladnokrevně skoroval 1: 1.

V závěru poločasu  tvrdost domácích vyvrcholila zákrokem na Jakuba Bejvla.Toho při odkopu zbytečně dohrával útočící hráč.Trefil sice balón,ale sám si přitom způsobil zranění.

Po změně stran byl Mochtín daleko lepším týmem a vypracoval si více gólových příležitostí.V 55min. Jan Potužník po úniku na levém křídle přeloboval domácího brankáře a Dan Kotlan dorazil míč před dobíhajícím obráncem do sítě.

Dan se mohl zapsat do listiny střelců ještě dvakrát.Poprvé,  když šli tři naši hráči na jednoho stopera,volil místo samostatné akce nahrávku na Josefa Raška,kterou obránce vystihl.Ve druhé šanci šel Dan sám na branku,ale trefil jen domácího gólmana.

Závěr zápas již pak kromě několika zbytečných faulů na obou stranách nic k podívání nepřinesl.

Utkání jasně ukázalo,kdo má natrénováno a kdo ne.

Sestava Mochtín 1.poločas:Kloupar-M.Zajíc (96)-L.Bláha(94)-J.Žiak(97)-J.Bejvl(96)-D.Kotlan (96),O.Sukovatý,J.Šťastný,V.Zahradník-J.Potužník(94),J.Křivánek

Střídali:J.Rašek(97),J.Rubáš(95),R.Madera(96)

2.poločas:Kloupar-Žiak,Bejvl,Madera-Bláha-Šťastný,Sukovatý,Kotlan,Potužník-Zahradník,Rašek