Na slušném terénu náhradního hřiště nastoupily oba týmy v  kombinovaných sestavách.

Úvod utkání patřil hostům,ale Mochtín se stále zlepšoval a od cca 25 minuty byl lepší.Svou převahu však ne a ne vyjádřit gólově.V 35´se na to již nemohl dívat stoper L.Bláha naběhl si do vápna a sóroval (1:0)

Po změně stran Bolešiny srovnaly ve 49´z VPK J.Roháčem krásnou střelou do šibenice.

Naštěstí to naše hráče nezlomilo a hned za 4 minuty po akci Zajíc-Bejvl-Voráč posledně jmenovaný nahrál před branku J.Křivánkovi a ten se nemýlil- 2:1.V 55´se po přihrávce J.Křivánka prosadil V.Zahradník-3:1.Od tohoto stavu bylo na hřišti v podstatě jedno mužstvo.Hosté hrozili jen sporadicky.Po narážečce J.Raška v 65´překoval gólmana Martínka lobem J.Křivánek-4:1.

Do konce zápasu se do listiny střelců ještě zapsali: 67´J.Voráč , ranou z 23m k tyči,V.Nováček v 73´ a 75´opět J.Voráč.

V 78´těžil z chyby naší obrany P.Roháč a upravil tak na konečných 7:2.

Za zmínku ještě stojí šance V.Nováčka,který šel v 80´sám na branku a jen těsně minul.

Branky Mochtín:35´Bláha,53´,65´J.Křivánek,55´V.Zahradník,67´,75´J.Voráč,73´V.Nováček.

Branky Bolešiny:49´J.Roháč,78´P.Roháč

Sestava Mochtín:Kloupar-Sukovatý-Bláha(94)-Žiak J.(97)-Bejvl(96)-Nováček,Křivánek,Šťastný,Žiak M.(94)-Voráč,Zahradník

Střídali:Zajíc(96),Rašek(97)

Pozor tento týden treninky dorostu v úterý a čtvrtek-čas nezměněn.

SOBOTNÍ PŘÁTELÁK V HYDČICÍCH ZAČÍNA O PŮL HODINY POZDĚJI !!!!