Sobotní zápas (9.3.) "A" týmu mužů So Mochtín byl opět vítězný. Mochtínští fotbalisté si k zápasu odskočili ze soustředění ze Špičáku na umělku do Sušice, kde porazili soupeře z Německa 3:1 po dobrém výkonu.

Muži "B"  (též s dorostenci v sestavě ) So Mochtín měli hrát svůj první přípravný zápas zítra - v neděli 10.3. v Bílukách, ale dnes dopoledne ho SDH Bíluky odvolal s tím, že mají hřiště podblácené, neschopné utkání.

Po pracném hledání náhradního hřiště bylo nakonec i se soupeřem dohodnuto, že utkání So Mochtín "B" - SK Bolešiny bude odehráno v neděli 10.3.2013 od 14,00 hod. v Hrádku u Sušice

Dnes od 14,00 hod. proběhnul v Mochtíně též trenink dorostu, účastnilo se ho i několik mužů. Trenér Jar. Pavlík nakonec stanovil na zítřejší zápas tuto sestavu : Kloupar, Zahradník, Voráč, Šťastný, Sukovatý, Nováček (?), Kašpar (?), Křivánek (?) + dorostenci : Bejvl, Bláha, Rašek, Žiak M. a J.,  s otazníkem : Zajíc, Matoušek, Rubáš, Vítovec. Hráči s otazníkem obratem sdělí, zda se budou moci zúčastnit, či ne !!!

Na utkání se jede auty, společný odjezd z Klatov od Lídlu ve 12,45 hod., z Mochtína od hřiště pak ve 12,55 hodin.

A nyní již k vítěznému sobotnímu utkání mužů "A":

9.3. - Sokol Mochtín - SPVgg Willmering Waffenbrunn  3:1 (2:0). Naši fotbalisté naskočili do utkání z plného zatížení ze soustředění na Špičáku a v 1.poločase byli jasně lepším mužstvem. Zaslouženého vedení se ujali ve 30.minutě po pěkné akci, kde v jejím závěru J.,Cihlář nahrál Zd. Pláničkovi a ten šikovně obstřelil brankaře hostů - 1:0. O pohé tři minuty později přišlo navýšení na 2:0, které opět zařídil Zd. Plánička, který dorážel do sítě vyražený míč brankaře po střele Jana Kula (přihrával mu Ji. Dolejš). Druhý poločas byl již vyrovnanější, soupeř snižoval na 2:1 v 63.minutě z penalty (za faul), ale poslední slovo měl opět Mochtín. Tečku za povedeným utkáním udělal po nahrávce T.Babky Zdeněk Novák, upravoval na konečných 3:1 pro Mochtín. Hrálo se slušně, zápas odřídil r. ing. Jiří Dolejš starší.

Muži "A" pokračují soustředěním na Špičáku až do neděle 10.3.2013, trenér Stano Jarabica je s přístupem všech hodně spokojen. Všichni účastníci jsou hodně fyzicky unaveni, úterní trenink budou "vypouštět", další bude pro ně (i pro ostatní muže) v pátek  15.3. od 18,00 hod. v Mochtíně !
Áčko mužů vyhrálo v Sušici 3:1, nedělní zápas "B" týmu se překládá do Hrádku - NOMINACE
Karel Šot, 9.3.2013 19:55