Program mají naši muži o tomto víkendu 2. a 3.3.2013 hodně náročný. Čekají je dva kvalitní soupeři, kteří hrají vyšší soutěže, hrát se bude navíc na jejich hřištích

V sobotu 2.3.2013

bude od 14,00 hod. na hřišti v Lubech odehráno přípravné utkání mužů Start  Luby - Sokol Mochtín.   Jede se auty, sraz přímo v Lubech u kabin ve 13,15 hodin. Výsledek bude započítán do výsledků zimního turnaje TJ Sušice "O pohár starosty". Prakticky se bude hrát o konečné 3.místo v tomto turnaji, Lubům stačí remisa, Mochtín by musel vyhrát.

V neděli 3.3.2013

bude zajíždět tým mužů So Mochtín do Svéradic, kde bude od 14,00 hod. odehrán přípravný zápas FK Svéradice - Sokol Mochtín.  Jede se opět auty, společný odjezd z Mochtína bude ve 12,30 hodin.

NOMINACE na oba zápasy je shodná (v neděli nemohou jen Sukovatý a L.Kašpar), trenér St. Jarabica ji stanovil po pátečním treninku takto  : Rajtmajer, Cihlář, Plánička, Schejbal, Nováček, Babka, Sukovatý, Dolejš Ji. a T., Kul, Hrudička, Švátora P., Staněk, Flodr, Špindler, Novák, Kašpar L., Voráč (?)

Držíme palce, přijďte se podívat !!!

Úterní trenink mužů v Mochtíně (5.3.) od 18,00 hod. zůstává v platnosti,

ve čtvrtek 7.3.2013 budou naši muži vyrážet na zimní soustředění na Špičák. Společný odj. auty  z KT od pošty bude v 16,00 hod. - (běžky, sálovky do haly i boty na běhání, včetně dobré nálady s sebou) - na sobotu 9.3. navíc i věci na fotbal , který naši muži odehrají v rámci soustředění na umělce v Sušici (cca od 12,00 hod.) se soupeřem z Německa. Předpokládané ukončení soustředění na Špičáku se plánuje po obědě, v cca ve 14,00 hod. Kdo má zájem se ještě zúčastnit (včetně dorostenců), má ještě šanci se narychlo přihlásit u trenérů Jar. Cihláře a St. Jarabici !