Pro jistotu ještě jednou upřesňuji termíny našich dvou tradičních akcí v závěru roku 2012, kterými jsou :

Turnaj ve stolním tensiu amatérů "O Vánočního kapra", který se uskuteční v tělocvičně ZŠ v Mochtíně v neděli 23.12.2012.  Startuje nejdříve žactvo a po něm hlavní turnaj dorostu a mužů - plakátek s přesným popisem je též na tomto našem webu vpravo nahoře červeně - otevři si ho.

Rozlučkový turnaj s r.2012 v halové kopané "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" , se uskuteční i letos v hale ZŠ Čapkova v Klatovech a to v sobotu 29.12.2012 od 9,00 hod. s tím, že prezentace družstev bude od 8,30 do 8,40 hodin !

Turnaj je určen členům (dorostencům a mužům, včetně trenérů)naší TJ Sokol Mochtín a jejich kamarádům, rozloučíme se při něm pohybem s úspěšným rokem 2012, vyhlásíme a oceníme při něm také naše nejlepší sportovce uplynulého roku.

Družstvo hraje ve složení 4+1+ popř. náhradníci. Již dnes si pomalu dávjete dohromady své týmy, lze je samozřejmě vytvořit i na místě v době prezentace. Startovné  za 1 tým je 300,- Kč, hradí se před losováním při prezentaci. Nezapomeňte na vhodnou a čistou obuv do haly ! A ještě doplnění : v každém týmu musí být minimálně dva členové TJ Sokol Mochtín, to je podmínka, kterou jsme vždy dodržovali a bude platit i nyní ! Omlouvám se, že jsem tento doplněk dopsal až dodatečně. Díky.

Pro naše fotbalisty - senióry nad 45 let připravujeme další ročník turnaje v halové kopané této kategorie. Opět se bude hrát "O putovní pohár TJ Sokol Mochtín" a další ceny, 8.ročník se uskuteční již v neděli 20.ledna 2013 od 12,30 hodin též ve velké hale ZŠ Čapkova v Klatovech. Prezentace bude od 12,00 do 12,10 hod., loňské prvenství bude obhajovat náš "B" tým So Mochtín.   Počítejte s tímto termínem - dávejte se pomalu dohromady. Počítám s tím, že Mochtín přihlásí tradičně dva týmy ! Rozpis tohoto turnaje je též na tomto našem webu červeně vpravo.

(přihlášené jsou již Luby, další přihlášky očekávám v příštích dnech)