Blíží se závěr roku a to je čas na bilancování, ale také na poděkování.

Poděkování samozřejmě patří všem našim fotbalistům, aktivním sportovcům od přípravek až po muže, kteří vzorně reprezentovali naši TJ Sokol Mochtín v tomto roce 2012. Stejně tak i jejich trenérům, vedoucím mužstev a dalším lidem, kteří se kolem mochtínských týmů "točí" a pomáhají jim.

Zvláštní poděkování bych ale tentokráte chtěl vyslovit fotbalovým rozhodčím našeho fotbalového klubu. A mám radost z toho, že jich neubývá, ale naopak, přibývá !

Vždyť v letošním roce 2012 se k těm stávajícím, mezi které patří zkušení : ing. Jiří Dolejš, Jan Šafránek, Petr Švátora a mladý Marek Mazanec, se přidal i další mladík- dorostenec Jiří Peleška.  Většinou sice řídí zápasy jiných klubů, ale když jsou delegování na utkání v Mochtíně, popř., když je požádám o řízení přípravných zápasů a turnajů našich mužstev, tak je vždy řídí zdarma ! A za to jim patří hlavně mé poděkování, protože nám (klubu) šetří poměrně hodně finančních prostředků.

Fotbalových rozhodčích ale nebude nikdy dost a fotbal se bez nich hrát nedá. Apeluji proto na Vás v tomto přechodném období, zkuste se někteří z Vás přihlásit na školení nových fotbalových arbitrů, které se uskuteční ve dnech  12. - 13.ledna 2013.

Svůj zájem o proškolení a získání licence fotbalového rozhodčího mi prosím sdělte co nejdříve na můj e-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., popř. na tel.605 357370. Děkuji.

Jen připomínám, že tohoto školení se mohou zúčastnit nejen 18 ti letí a starší, ale již i mladší adepti a to již od 15 roků !!!