V závěrečných zápasech mistrovského podzimu 2012 již pokračují jen naši MUŽI "A" a také DOROSTENCI.

V sobotu 17.11.2012

.. zajíždí naši dorostenci do Kolovče k odloženému utkání Krajské soutěže. Začíná se tam v 10,00 hodin - pokyny k dopravě i nominaci vydá trenér Jarda Pavlík. Držíme palce !

.. od 13,30 hod. doma v Mochtíně se hraje zápas I.B třídy So Mochtín - So Štěnovice. Nominaci zde doplním po zítřejším (pátečním - 16.11.) treninku, který bude tentokráte v Lubech na treninkovém hřišti s umělým osvětlením´a to od 19,00 do 20,00 hod. Sraz v kabinách (Startu VD Luby) v 18,45 hod. !

Po skončení mistráku Mochtín - Štěnovice bude následovat ve Fotbalce DOKOPNÁ mužů - fotbalistů So Mochtín a to včetně našich dorostenců, kteří též hájili v mistrovském podzimu 2012 barvy našich týmů mužů "A" či "B".

V neděli 18.11.2012

. jedou naši dorostenci k dalšímu mistrovskému utkání do Holýšova. Na utkání s vedoucím celkem tabulky je zajištěn autobus, odjezd z Mochtína je malinko posunut a to na 9,10 hod.,v KT před Beránkem v 9,20 hod., začátek je stanoven na 11,00 hod.. Po vzájemné dohodě se nakonec v Holýšově hrát zápas nebude, ale na hřišti TJ Sokol Líšiná (je na trase mezi Merklínem a Stodem). Pokyny, nominace - TR Jarda Pavlík

Držíme palce , srdečně zveme na uvedené zápasy naše příznivce !!!