Stále pěkné slunečné počasí provází v měsíci září 2012 fotbalisty v bojích o mistrovské body. Vydržet by mělo i následující víkend 29. a 30.9.2012, kdy naše fotbalisty čeká bohatý program, hlavně pak na domácím hřišti v Mochtíně.

V sobotu 29.9.2012

.. hrají od 10,00 hod. v Lubech naši mladší žáci s místním Startem VD Luby

.. od 14,00 hod. se doma v Mochtíně  hraje OP st. žáků Mochtín - Bolešiny

.. od 16,30 hod. je na pořadu zápas OP mužů Sokol Mochtín "B" - Sokol Týnec. Sraz vedení i hráčů je v 15,30 hod., nominace : Kloupar, Sysel, Voráč, Troch, Sukovatý, Šťastný, Kubala, Hrudička, Bejvl J., Zajíc, Bláha L., další dorostence tajistí TR Jar. Pavlík. Případn omluvy obratem  na 605 357370, aby byla šance zajistit ještě nějakou náhradu. Děkuji.

V neděli 30.9.2012

.. hraje doma v Mochtíně od 10,00 hod. dorost So Mochtín s Diosem Nýřany (KS)

.. ve 14,00 hod. bude v Mochtíně zahájen  turnaj st. přípravek za účasti těchto týmů : So Mochtín, FK Dukla Janovice, Tatran Dl.Ves a SK Bolešiny.

.. muži "A" Sokola Mochtín budou již ve 12,35 hod. odjíždět z Mochtína (autobusem) do Plzně na hřiště Energetiků, kde od 14,30 hod. bude zahájeno utkání o 1.místo tabulky I.B třídy mezi týmy ZČE Plzeň "B" - Sokol Mochtín.  V Klatovech bude nástup dalších hráčů ve 12,45 hod. a to na Plzeňské třídě před hotelem Beránek. Nominace : Rajtmajer, Dolejš Ji. a T., Švátora P., Staněk, Šup, Flodr, Babka, Plánička, Cihlář, Špindler, Sukovatý, Hrudička, Voráč, Sysel

Srdečně zveme naše příznivce na zápasy doma i na zájezd do Plzně !!!