V neděli 9.září 2012 vstoupí naši nejmenší fotbalisté Sokola Mochtín do turnajových bojů - podzim 2012. Někteří z nich mají zasebou již několik turnajových zápasů z letošního jara, či loňského podzimu, pro některé to bude fotbalová premiéra !  Držíme našim klučinům palce, rodiče i pradrodiče prosíme o trpělivost a podporu, trenérům mužstev přejeme pevné nervy a hodně zdaru v záslužné práci !

Mladší přípravka So Mochtín zahájí svoji podzimní turnajovou šňůru pod vedením hlav. trenéra Jaroslava Mareše v neděli 9.9.2012 na turnaji v Lubech, který tam začíná v 10,00 hodin. Budou tam startovat Luby A, Nýrsko A, Mochtín a Měčín.

V sobotu 15.9.2012 bude náš oddíl pořádat další turnaj ml. přípravek a to se začátkem v 10,00 hodin v Mochtíně. Zde bude startovat Mochtín, Klatovy A, Sušice A a Horažďovice B.

V neděli 23.9. pojede Mochtín na turnaj do Sušice, pak v sobotu 6.10. a 20.10. na turnaj do Svéradic. Mezitím a to v neděli 14.10. bude Mochtín pořadatelem dalšího turnaje a to od 14,00 hod. s těmito soupeři : Mochtín, Nýrsko B, Kolinec a Svéradice.

Starší přípravka zajíždí pod vedením svého hlav. trenéra Kamila Rajtmajera na turnaj do Nýrska a to též v neděli 9.9.2012. Startovat zde budou : Mýrsko, Luby A, Janovice a Mochtín, začíná se v 10,00 hod.

K dalšímu turnaji pojede Mochtín do Pačejova a to v SO 15.9., další víkend (22. - 23.9.) bude mít Mochtín volno , ale hned následující neděli 30.9.2012 je So Mochtín pořadatelem turnaje v Mochtíně. Začátek je stanoven na 14,00 hod., startovat zde budou: Mochtín, Janovice, Dlouhá Ves a Bolešiny.

Pak ještě budou následovat 4 turnaje pro st. přípravku (7.10. v Lubech, 14.10. v Sušici, 20.10. ve Strážově) a ten poslední podzimní turnaj pak v neděli 28.10. od 14,00 hod. opět v Mochtíně. Představí se na něm pořadatelský Mochtín, ale také Sušice A, Bolešiny a Sušice B.

Přejeme hodně zdaru, srdečně zveme na báječnou podívanou i širokou sportovní veřejnost !

P.S. - kompletní rozlsování turnajů ml. a st. přípravek "Podzim 2012" najdete na nástěnce v kabinách TJ Sokol v Mochtíně, popř. na webu OFS Klatovy - ofsklatovy.fotbal.cz, www.fotbal.cz