Druhý červnový víkend 2012 přináší bohatý fotbalový program. Nejvíce zápasů odehrají naše týmy Sokola Mochtín v sobotu 9.6., ale převážně na hřištích svách soupeřů. Ten nejvíce důležitý pak naši dorostenci v Chanovicích, kde Mochtín bude bojovat s Chanosem o důležité body k zisku přeborníka okresu ! V neděli 10.6. se pak v Mochtíně od 10,00 hod. bude konat hodně kvalitní Okresní finále mladších přípravek a to i za účasti našich nejmenších fotbalistů ! Odpoledne, tradičně v 17,00 hod., pak muži "A" odehrají svůj předposlední zápas sezony I.B třídy a to se Sokolem Losinou.

.. v pátek 8.6. odehráli svůj poslední zápas r.2011/2012 naši mladší žáci So Mochtín, kteří porazili přesvědčivě FK Duklu Janovice  6:2. Branky : Martin Kapusta - 2, Šafránek, Velek, Truchlý a Matěj Kapusta - po 1, rozhodoval J.Šafránek

V SOBOTU 9.6.2012

.. venku od 10,00 hod. hraje náš dorost v Chanovicích a ve stejnou hodinu i naše starší přípravka v Horažďovicích.

.. od 17,00 hod. je na pořadu utkání OP mužů Tatran Velké Hydčice - Sokol Mochtín "B". Pro náš tým veledůležitý zápas, ve kterém potřebuje naše záloha nutně vyhrát, aby si udržela naději na udržení se v OP. K utkání se jede auty , společný odjezd z Mochtína bude v 15,35 hod.. Nominace : Rajtmajer, Bejvl, Staněk, Šup, Křivánek, Nováček, Poupa, Švátora Ji., Novák, Schejbal, pravděpodobně by měl jet i P.Švátora - zbytek doplní dorostenci (které určí tr.J.Pavlík po zápase v Chanovicích). POZOR ! Kdo z nominovaných se nemůže zúčastnit - obratem to sdělí tel, popř. SMS na tel. 605 357370 - K.Šot , děkuji !!!

.. doma od 10,00 hod. se hraje utkání OP st.žáků Sokol Mochtín - Sokol Hartmanice

V NEDĚLI  10.6.2012

.. bude od 10,00 hod. odehrán v Mochtíně na třech hřištích TURNAJ MLADŠÍCH PŘÍPRAVEK - okresní finále !  Zúčastní se ho 9 týmů, bude se hrát systémem každý s každým, takže až do 15,00 hod. ! O nejlepší výsledek se pokusí i náš tým So Mochtín, hrát se bude o medaile, vítěz navíc postoupí do krajského finále, které se bude hrát v Tachově. Přijďte se podívat !

.. od 17,00 hod. se bude v Mochtíně hrát utkání I.B třídy mužů Sokol MOCHTÍN - Sokol LOSINÁ.  Sraz hráčů i vedení v 16,00 hod., nominace : Rajtmajer, Hromada, Kašpar, Staněk, Dolejš Ji. a T., Švátora P. a J., Babka, Schejbal, Cihlář, Plánička, Flodr, Smolík, Potužník, Bláha, Hrudička

Přijďte se podívat, přijďte povzbudit naše fotbalisty !!!