Pouťová neděle 3.6.2012 přinesla mochtínským fotbalistům tři vítězství a celkem 8 mistrovských bodů ! Ml. žáčci vyhráli na penalty v Pačejově (jinak byla remisa 2:2), dorost zvládl zápas v Hrádku u Sušice výhrou 3:2 a stále vede tabulku OP se čtyřbodovým náskokem před Chanosem Chanovice, muži "B" pak před velkou pouťovou návštěvou porazili doma vedoucí Vrhaveč 2:0 !

OP mužů - Sokol Mochtín "B" - Sokol Vrhaveč    2 : 0 (2:0). Soupeř přijel k derby zápasu v roli favorita, který vede tabulku a usiluje o postup do I.B třídy. Výkonem ale svoji roli nenaplnil. Náš tým, který naopak sbírá každý bodík k záchraně, se pustil do soupeře s velkým nasazením a již v úvodu utkání rozhodl o své výhře. V 15.minutě poslal J.Křivánek do šance ideální přihrávkou Zb. Smolíka. Ten prošel středem obrany hostí a střelou k ytči otevřel skore - 1:0. Stejný hráč pak o tři minuty později utekl po levé staně hostujícím bekům, přihrávkou našel M.Poupu v golové šanci a ten jí využil - 2:0. Hosty to evidentně otřáslo, ale zbraně nesložili. Snažili se o vyrovnání, v zakončení ale přesní nebyli. Chyby nehledali u sebe, ale hlavně na rozhodčím, převážně pak vedení mužstva a někteří podnapilí fanoušci Vrhavče se chovali jako smyslů zbaveni. Po přestávce se Vrhaveč zlepšila, měla více ze hry a dvě velké šance na gol. Ty jim ale zneškodnil náš golman P.Rajtmajer. Na druhé straně Mochtín obětavě bránil a hrál na brejky. Některé z nich by si zasloužily golové zakončení (Schejbal, Smolík, Novák), ale ke změně skore již nedošlo. Mochtínská záloha získala cenné 3 body, Vrhaveč naopak z 1.místa klesla na druhou příčku, do vedení OP se propracovala Dlouhá Ves. Utkání odřídil r. Vl.Habada, ŽK 1:2, ČK 0:1 (74.min. střídající D.Hrach), přihlíželo na 130 diváků ! Branky Mochtína : Zbyněk SMOLÍK, Michal POUPA - po 1.

OP dorostu - Svatobor Hrádek - Sokol Mochtín  2 : 3 (0:1). Náš dorost šel do vedení zásluhou Zb.Smolíka ve 24.min. a hned po přestávce tvyšoval na 2:0 pro náš tým Jan Potužník. A když se o pět minut později prosadil golově i Jan More, vedli naši fotbalisté již 3:0. Výsledek náš tým ukolébal, domácí dvěma slepenými goly v 70.minutě zápas zdramatizovali, ale nakonec na body přece jen nedosáhli. Ty si odvezl Mochtín, který stále vede tabulku OP o 4 body ! Utkání odřídil r. Radek Brůha.

OP mladších žáků - So Pačejov - So Mochtín  2 : 2 (0:0), na p.kopy  4:5. O zápase rozhodovali střelci obou týmů ve II.poločase. Ten nakonec skončil 2:2, když obě naše branky zaznamenal Matěj Kapusta. V následném penaltovém rozstřelu si Mochtín vystřílel další bonusový bod za výhru 5:4. Rozhodčí Pena, hráno slušně, bez karet.

TRENINKY  mužů - pokračují v Mochtíně ve středu a pátek od 18,00 hod.