Studená sobota 7.4.2012 přinesla mistrovské body jen našim žákům, kteří v dramtickém utkání porazili Strážov 4:3. Mladší žáci So Mochtín prohráli v Lubech, nedařilo se doma ani mužům "B", kteří přenechali všechny tři body Železné Rudě.

...OP mužů - Sokol Mochtín "B"  -  TJ Železná Ruda  1 : 3 (0:1).  Hosté přijeli do Mochtína v roli favorita a svoji roli nakonec potvrdili. V prvním poločase ale byl lepší domácí Mochtín, který byl aktivnější v ofenzivě, jen to golové zakončení chybělo. Nejblíže ke vstřelení golu měl J.Voráč, ale jeho dělovku ze 14 m kryl na brankové čáře hostující golman Lehký, který i v dalších šancích Mochtína své mužstvo podržel. Na druhé straně byl jistý v brance Mochtína Pavel Staněk, ale ve 37.minutě ho přesnou střelou pod břevno z VPK překvapil hostující Hájek, Ž.Ruda šla do vedení 1:0. Mochtínská záloha chtěla brzo vyrovnat a porvat se o mistrovské body. Jenže jí vůbec nevyšel začátek druhého poločasu, kdy po zmatcích v obraně se hosté dorážkou dostali do dvoubrankového vedení. Mochtín byl nucen otevřít hru, chtěl také skorovat, ale to se mu dlouho nedařilo. Naopak, hosté z brejkových akcí měli vyložené brankové šance, které však bravurně likvidoval náš golman Pavel Staněk, stále živil naději na vyrovnání. Kontaktní gol Jana Voráče v 68.minutě na 1:2 přinesl oživení na hřišti i v hledišti, ale Mochtín se k další golovce nepropracoval. Naopak, hosté měli znovu po brejcích do otevřené mochtínské obrany několik šancí skorovat, v cestě jim vždy stál náš golman. V 83.minutě však byl bezmocný proti samostatnému nájezdu dvou hráčů hostů a zakončení M-Loosa. Ten dal třetí gol, Ruda si odvezla z Mochtína všechny tři mistrovské body. Utkání odřídila trojice rozhodčích M.Mazanec z Lub, M.Vasková ze St.Lhoty a Zd.Říha z Velenov, ŽK 2:1, 50 diváků. Sestava Mochtína : P.Staněk, O.Šup, M.Bejvl, A.Hrudička (31. M.Kloupar), J.Bejvl, J.Křivánek (73.J.Pavlík), Ji. Švátora, Ji.Flodr (56.Zd.Novák), J.Voráč, V.Nováček, J.Potužník (46.M.Matoušek), branky : Jan VORÁČ - 1

.. OP st. žáků - Sokol Mochtín - SK Kovodružstvo Strážov  4 : 3  (0:2). Náš tým v poločase prohrával 0:2 a na změnu to nevypadalo. Jenže ve druhém poločase naši hráči výsledek třemi goly zasebou otočili na vedení 3:2 a šli za vítězstvím. Soupeř ale stačil v závěru srovnat na 3:3, jenže mochtín znovu zabral a vyhrál nakonec 4:3. Rozhodoval Jan Šafránek z Kocourova, branky Mochtína : Řeřicha, juda, Nebeský, V.Pretzelmayer

.. OP ml. žáků - Start VD Luby - Sokol Mochtín   9 : 1 (3:0). Do poločasu drželi naši kluci s vedoucím týmem tabulky krok, ale pak měl již jasně navrch favorit z Lub. Čestný gol Mochtína zaznamenal Jan Šafránek. Rozhodčí Josef Blaheta z Klatov.

Zítra v neděli 8.dubna 2012 Vás zvu na :

a) úvodní zápas jara 2012 našeho dorostu So Mochtín, který doma od 10,00 hod. hostí vedoucí tým tabulky Chanos Chanovice. Je to přímý souboj o 1.místo v tabulce, Mochtín je zatím druhý !

b) na zápas naše "A" týmu mužů, který hraje venku od 16,00 hod. ve StrážověNa derby I.B třídy se jede auty, společný odj. z Mochtína ve 14,25, z Klatov z parkoviště u Kauflandu ve 14,40 hod.

Přijďte se podívat, přijďte fandit našim fotbalistům !!!