V neděli 1.4.2012 odehrají tři naše týmy další mistrovské fotbalové kolo . Žáci zajíždí do Nezamyslic, naši muži "B" se utkají se Sokolem Běšiny na hřišti v Neznašovech od 16,00 hod., ve stejnou hodinu pak hraje doma v Mochtíně naše áčko mužů zápas I.B třídy se Sokolem Pačejov.

... 1.4.  od 10,00 hod.  OP žáků - TJ Nezamyslice - Sokol Mochtín. Pokyny k dopravě již vydali trenéři T.Kapusta a St.Bejvl. Držíme palce !

... 1.4. od 16,00 hod. OP mužů - Sokol Běšiny - Sokol Mochtín "B" - hřiště v Neznašovech ! Na utkání se jede auty hráčů, spol. odjezd z Mochtína ve 14,35 hod. (drezy O.Šup a L.Bláha), z Klatov od Kauflandu (parkoviště) ve 14,50 hod. . Nominace : Rajtamjer P., Šup, Bejvl, Troch, Tománek, Křivánek (? - oznámí, zda se již uzdravil a můžeme-li s ním počítat), Voráč, Nováček, Dolejš Ji.st., dci - L.Bláha, Potužník, Škoda, Sukovatý + další zajistí Jar. Pavlík.

... 1.4. doma od 16,00 hod. I.B třída mužů - Sokol Mochtín - Sokol Pačejov. Sraz hráčů, vedení a pořadatelů v 15,00 hod., nominace : Hromada, Staněk, Švátora Pe. a Ji., Špindler, Jarabica, Cihlář, Babka, Dolejš T., Kašpar, Plánička, Schejbal, Sysel, Smolík, Kloupar.

Srdečně zveme na zápasy všechny naše příznivce !!!

POZOR !   Na zítřek -  sobotu 31.3.2012 od 10,00 hod. svolávám do Mochtína na hřiště brigádu !!! Musíme nutně opravit branoviště na hlavním hřišti + další drobnosti (např. úklid šaten po treninku a pod.)  - kdo jen trochu můžete - přijďte pomoci !  Přivítám na brigádě nejen muže, ale i dorostence a žáčky, včetně trenérů a VM.  Děkuji předem.

... na úterý 3.4.2012 připravují naši trenéři přípravek přátelské  utkání od 17,00 hod. Sokol Mochtín - Sokol Nalžovské Hory. Na úvod sezony to je utkáníčko pro naší mladší i starší přípravku !  Sraz všech je již v 16,30 hod.