V sobotu 19.listopadu 2011 zakončí naše fotbalové áčko mužů TJ Sokol Mochtín mistrovský podzim 2011 utkáním I.B třídy.

Na domácím hřišti v Mochtíně  odehraje od 13,30 hod.  derby zápas Sokol Mochtín - TJ Žichovice,  Všichni věříme, že to bude tečka vítězná, srdečně zveme všechny naše fanoušky !

Po utkání bude následovat tradiční DOKOPNÁ - posezení v naší Fotbalce, na kterou jsou srdečně zváni všichni hráči "A" i "B" týmů TJ Sokol Mochtín, včetně kluků z dorostu, kteří za muže v letošním podzimu 2011 též hráli !  Počítáme též s účastí trenérů a vedení uvedených družstev, rádi mezi námi přivítáme i naše drahé "polovičky" (manželky, přítelkyně), samozřejmě i naše nejvěrnější fanoušky !

Dokopná ve Fotbalce začíná v 15,45 hod., chutné jídlo a dobré pití zajištěno, nezapoměňte si proto vzít s sebou dostatek financí na úhradu !  Průběh dokopné  si zpestříme též  tradiční tombolou, která by nám měla přinést nějaké finance na úhradu večeře. Prosím proto všechny účastníky dokopné, aby do tomboly přinesli věcné ceny !!!  Ty prosím předávejte K.Šotovi již v průběhu konání fotbalového utkání Mochtín - Žichovice, popř. v průběhu  dokopné, nejpozději však do 19,00 hod., protože v 19,30 hod. bude tombola vyhlášena !

Za donesené ceny předem děkujeme !!!

Jen připomínám, že  v pátek 18.11. od 17,30 hod. proběhne trenink mužů (dorostenci vítáni), po kterém pak trenér Vl. Kudláček provede nominaci hráčů na sobotní zápas. Obuv na umělku povinná !

NOMINACE hráčů na zítřejší - sobotní utkání mužů Mochtín - Žichovice, který začíná již ve 13,30 hod. v Mochtíně :  Hanzl R., Dolejš T., Špindler V., Kašpar L., Kul J., Švátora Ji. a P., Novák Zd., Cihlář J., Plánička Zd., Jarabica St., Šup O., Staněk P., Smolík Zb.,  kontaktován bude ještě jeden hráč. SRAZ všech (hráčů i vedení) ve 12,30 hod.