Na turnaj v Kolovči odjela obě naše mužstva žáků.

Hned na začátku nás čekala nepříjemná překvapení.Po středečním treninku se treneři dozvěděli,že ml.žáků bude pouze osm a starších dokonce jen pět.Proto jsme se obrátili o pomoc do Bolešin a díky vstřícnosti trenera Javorského jsme získali další tři ml.žáky.Starší žáky na počet šest doplnil Jaromír Kozák zbytek týmu jsme museli doplnit mladšíky.

Další nemilou zprávou ,bylo oznámení pořadatele,že na turnaj mladších žáků nedorazila další dvě družstva.Nakonec jsme se domluvili na odehrání tří vzájemných zápas 2x15 min.Domácí měli sice výškovou i početní výhodu,ale naši kluci byli fotbalovější a zvýtězili ve všech utkáních(5:2,3:2,4:0).

Kromě prvního místa byli oceněni i jednotlivci:nejlepší hráč-Pavel Lorenc,nejlepší střelec- David Novák.

Sestava:Varga(SK Bolešiny)-Holub,Lorenc,Pretzelmayer J.-Truchlý,Novák(SK Bolešiny),Tománek-Javorský(SK Bolešiny)

Střídali:Velek,Pretzelmayerová,Řeřicha

Odpoledne nastoupili starší žáci proti třem zástupcům Domažlického okresu.Původně se mělo hrát stejně jako u mladších na šířku hřiště na dvou polovinách najednou.Organizátoři,ale k našemu překvapení postavili dvě hřiště na délku od vápna k vápnu.Úzké hřiště nejvíce vyhovovalo domácím borcům,kteří nakonec turnaj vyhráli.

V prvním zápase na 2x 15 min. jsme nastoupili proti Mrákovu.Utkání bylo celkem vyrovnané o čem  svědčí i výsledek 1:1(branka Mochtín Bejvl).

Druhým soupeřem nám byl domácí celek,který dokonale využil další úpravy pravidel a dal nám dvě branky z ofsajdu.Naši obránci naučení na ofsajd systém nechávali domácí za sebou a naopak útočníci si hlídali ofsajdové pozice.V závěru zápasu snížil Bejvl na 1:2.I přes několik slibných šancí se nám nepodařilo vyrovnat.

Posledním týmem, se kterým jsme se utkali, byli Poběžovice.V tomto utkání se už naplno projevila únava mladších žáků z ranních soubojů.Přesto jsme odehráli pěkné utkání a remíza 0:0 nám zajistila třetí místo,když Mrákov nečekaně porazil Koloveč.

Výsledky:Koloveč-Poběžovice 5:2,Mochtín Mrákov 1:1,Koloveč-Mochtín 2:1,Mrákov-Poběžovice 2:2,Koloveč-Mrákov 0:2,Mochtín -Poběžovice 0:0

Pořadí:1.Koloveč 6 b.(7:5),2. Mrákov 5 b.( 5:3),3.Mochtín 2 b.(2:3),4. Poběžovice 2 b.(4:7)