Sobota 11.6.2011 přinesla fotbalistům So Mochtín -mužům cenný skalp FC Švihov výhrou 2:1, polsední mistrák sezony vyhrála i naše starší přípravka v Nalžovských Horách. Žáci mladší i starší So Mochtín měli volno, ale nelenili, zúčastnili se turnaje v Kolovči, ze kterého si pohár za prvenství přivezli naši mladší žáci ! Blahopřejeme.

.. I.B třída mužů So Mochtín - FC Švihov  2:1 (1:0). Zápas tradičních soupeřů této soutěže přiinesl otevřený, útočný fotbal a výhru Mochtína, která byla zasloužená. Švihov bez několika zraněných opor i bez vykartovaného kanonýra Sýkory byl v prvním poločase horším týmem. Mochtín, za který v průběhu zápasu nastoupili i tři dorostenci, zaslouženě vedl 1:0 od 20.minuty golem Jana Kula, ale mohl svůj náskok ještě zvýšit, kdyby hráči zachovali větší klid v zakončení. Šance měl i soupeř po chybách naší obrany, která šance soupeře hasila na poslední chvíli. Hned dvě minuty po přestávce se Mochtín radoval znovu, když po úniku Petra Švátory a jeho nahrávce před branku hostí se do listiny střelců zapsal náš obránce Ondra Šup - 2:0. I v další části hry měl Mochtín navrch, bohužel v koncovce mu to nešlo. Hosté stále hráli otevřeně, v 70.minutě se po kolmé přihrávce dostal do úniku Čížek a snížil na 2:1. Kontaktní branka Švihov nabudila, pustil se do další ofenzivy, získával převahu a měl i šance. Naštěstí je neproměnil, naši fotbalisté těsnou, ale zaslouženou výhru uhájili. Rozhodoval František Švantner z Plzně, ŽK 0:2, 70 diváků. Sestava Mochtína : Rajtmajer Petr, Dolejš Tomáš, Dolejš Jiří, Plánička Zdeněk (37. Bláha Lukáš), Šup Ondřej, Švátora Petr, Kašpar Luboš (72. Babka Tomáš), Jarabica Stanislav (60. Flodr Jiří), Špindler Viktor, Troch Roman, Kul Jan (77. Potužník Jan), branky : KUL Jan, ŠUP Ondřej  - po 1

.. OP st. přípravka - So Nalžovské Hory - So Mochtín  2 : 5 (0:3).  Odložený zápas naši mladíčci v Nalžovkách zvládli, vyhráli zaslouženě, když po 2 golech stříleli Pavel Černý a Marek Böhm.  Tímto mistrovským zápasem st. přípravka zakončila sezonu, obsadila v tabulce okresního přeboru předposlední 5.místo, vítězem se stala Okula Nýrsko se značným náskokem.

Naši mladší a starší žáci  se v sobotu 11.6.2011 zúčastnili turnaje v Kolovči, který pořádal místní Slavoj.  Mladšíci přivezli domů pohár za 1.místo, ale za soupeře měli jen domácí Koloveč, když další dva soupeři nepřijeli (!!!), staršíci byli třetí  - podrobnosti jistě uvede na našich stánkách trenér St. Bejvl ve svém článku.

Zítra v neděli 12.6.  zajíždí naši dorostenci do Malého Boru, kde začínají v 10,00 hodin, na hřiště soupeře do Chanovic zajíždí i náš "B" tým mužů. Tam se začíná již ve 14,00 hodin. Nominaci hráčů upřesňoval po sobotním zápase áček Mochtín - Švihov trenér Jan Kolárik. Drezy i další potřebné věci k zápasu jsou připravené v kabinách - držíme palce !!!

Připomínám všem, kteří ještě nepřinesli nějakou (nějaké) ceny do připravované TOMBOLY, aby tak učinili co nejdříve !!!!   Děkuji.