Zdařilý turnaj mladších přípravek zorganizoval náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín (na jaře 2011 již druhý v pořadí) 4.6.2011 na mochtínském hlavním hřišti.  Organizaci měli na triku především trenéři naší mladí přípravky Kamil Rajtmajer a Miroslav Bauer, kteří měli nakonec i velmi dobrý pocit z výkonů i výsledků svých svěřenců. Ti totiž nečekaně bodovali proti týmům ze Sušice i Klatov, s vítězem turnaje - Startem VD Luby prohráli jen těsně o jednu branku !

Výsledky našho družstva na turnaji :   Mochtín - Sušice   8:1

Mochtín - Luby      3:4

Mochtín - Klatovy   4:3

Konečná tabulka turnaje :    1. Start VD Luby   ..................................     9 bodů

2. TJ Sokol Mochtín ................................     6 bodů

3. TJ Sušice  ..........................................     3 body

4. SK Klatovy 1898 ..................................     0 bodů

Našim klukům i trenérům blahopřejeme, poděkování patří i dorostenci Michalu Klouparovi, který pomáhal při řízení zápasů jako rozhodčí.