V souboji s vedoucím mužstvem jsme doma uhráli pouze bod, když potřetí v sezóně jsme 2. bod ztratili v penaltovém rozstřelu. V první půli měli hosté více ze hry a útočné duo M. Vališ - Schejbal dělalo naší obraně velké problémy, zvláště naší pravé straně a několikrát nás podržel brankář Kardoš. Také my jsme ohrožovali kolineckou bránu, nejnebezpečnější byla Žiakova hlavička do tyče. Druhý poločas jsme začali lépe, ale z několika nadějných situací v šestnáctce soupeře jsme nedokázali skórovat. Po dvaceti minutách Kolinec vyrovnal hru a hrozil především střelbou ze střední vzdálenosti. V 78. min. se uvolnil ve vápně M. Vališ - 0:1 a vypadalo to na 3 body pro hosty. V samotném závěru se zblízka prosadil M. Matoušek a srovnal na 1:1. Při penaltovém rozstřelu o další bod skórovali Bláha a Diviš, Škoda mířil mimo a M. Matouška Kuba Černý vychytal, naopak kolinečtí své čtyři pokusy proměnili.

Sestava: Kardoš, Malenka, Kloupar, Bláha, Hrudička, Diviš, Žiak, Flodr, Sukovatý, Madera, M. Matoušek, Kuželík a Škoda.

P.S. V sobotu sraz u Lídlu ve 12.15 h., v Chanovicích ve 12.45 h.