I když se do sestavy vrátili někteří hráči, stále nejsme kompletní a kvůli nemoci a zranění chyběli tentokrát Potužník, Sukovatý, Vizinger a Žiak. Navíc si Kardoš před zápasem zranil ruku, tak se do brány postavil Kloupar a místo něj na místo předstopera Flodr. Na první pohled snadné vítězství se nerodilo ovšem lehce - prohrávali jsme, poločas 1:1, za stavu 2:1 hosté trefili tyč a až gól na 3:1 po vyloučení hráče hostů byl zlomový, když jsme poté v poslední čtvrthodině během sedmi minut přidali další čtyři branky. Probdělá noc a zbytkové promile většiny aktérů utkání bylo zpočátku více znát na našich dorostencích, kteří prohrávali osobní souboje, byli pomalejší, nepřesně si přihrávali a vůbec neprověřili golmana hostů, který nepůsobil příliš jistým dojmem. Hartmanice první půlhodinu byli lepší, především svým důrazem, nasazením a přesnějšími přihrávkami, vyloženou šanci si ovšem nevytvořiy. Ve 22. min. se ale soupeř vedení ujal, když Klouparovi vypadl míč z rukou a důrazný Kolář dorazil balón do sítě. Náš brankář se přitom zranil na hlavě, ale obětavě zápas dochytal. Ve 28. min. jsme vyrovnali, když nepřesnou střelu M. Matouška poslal po zemi levou nohou do brány V. Matoušek. Zbytek 1. půle jsme už byli aktivnějším týmem, ale bez koncovky. Po 10-ti minutách 2. půle jsme se prosadili podruhé, když Škoda rozehrál roh na volného Kuželíka, který skóroval umístěnou hlavičkou. Krátce mato zazlobili hosté, když po rohu se míč ze skrumáže odrazil od tyče do rukou našeho brankáře. Pak ovšem hartmaničtí doplatili na svou příliš tvrdou hru a od 63. min. hráli v deseti. Za 3 minuty prostrčil Flodr míč na vápno M. Matouškovi a ten sám před brankářem mu nedal šanci - 3:1. V 75. min. rozehrál Flodr doprava na Malenku, který se na dvakrát svým důrazem prosadil - 4:1. V 78. min. skóroval hlavou More do protipohybu brankáře po centru Malenky. Na 6:1 za dvě minuty zvyšoval Kardoš a skóre uzavřel další hlavičkou M. Matoušek po rohovém kopu v 82. min. V závěru ještě trefil Škoda bombou břevno hostující brány.

Sestava: Kardoš, Malenka, Bláha, Flodr, Hrudička, More, Diviš, M. Matoušek, Kardoš, Škoda, Madera, Kuželík a V. Matoušek.

P.S. Sraz na hřišti v Plánici je v neděli v 9.15 hod., u Lídlu v 9.00 hod.