Po středečním treninku, který vedl již nový trenér Vladimír Kudláček, jsme se domluvili, že na páteční (18.3.) trenink mužů (a dorostu) v Mochtíně je sraz již v 17,45 hod

Následně pak budeme odjíždět (auty) do Sušice, kde od 19,30 hod. odehrajeme treninkový zápas na umělém trávníku s celkem z Německa.  Pojede minimálně 22 hráčů, každá jedenáctka odehraje jeden poločas, protože druhý den v sobotu hraje "B" i "A" tým další přátelský zápas ve Kdyni a Mrákově.

Na treninkový zápas do Sušice si vezměte s sebou své věci (oblečení) na trenink, nebudeme brát komplet drezy, ale jen stulpny a rozlišovací tílka !

V neděli 20.3.2011 nás čeká v Mochtíně brigáda ! Domluvíme se po pátečním trenink. zápase, kdy Vám bude vyhovovat čas zahájení. Dopoledne od 10,00 hod., nebo odpoledne od 13,30 hod.. Čeká nás odvoz zeminy ze hřiště (po nově zabudovaném zábradlí), příprava kabin na malování, natažení sítí na branky a také lajnování hřiště a další práce. Počítejte s tím, přijďte v hojném počtu !!!  Přesný čas začátku ještě sdělím.