Od středy 16.března 2011 se stává novým trenérem mochtínských fotbalistů - mužů Vladimír Kudláček. V této funkci střídá Stanislava Skalu, který svoji trenérskou činnost v Mochtíně musí ukončit ze zdravotních důvodů !

Stanislav Skala, v civilním životě starosta města Měčín, u nás trenoval třetím rokem a poslední sezonu 2010/2011 měl s muži "A" "rozjetou" na výbornou. "Jeho" Mochtín je v I.B třídě po podzimu 2010 na 4.místě  tabulky jen pět bodů za vedoucím Nýrskem a všichni (hráči, vedení i trenér) cítí šanci na jaře 2011 něco dokázat, o něco hrát - minimálně o přední příčky a třeba i o baráž ! Zimní přípravu mužstva odvedl St. Skala na výbornou, v pondělí 14.3.2011 však přišlo velké varování.  Stop stresům, ve všem vysadit, okamžitě na operaci ! Jde na ni již začátkem příštího týdne, baipas by mu měl výrazně pomoci. Všichni mochtíňáci mu drží palce !  Zároveň mu za nás všechny děkuji za vykonanou práci ve prospěch mochtínského fotbalu.

Vladimír Kudláček se dozvěděl o této naší situaci již v pondělí v podvečer, kdy jsme ho navštívili s prosbou, zda by nám nepomohl tento svízelný problém řešit. Sám není uplně fit, ale dnes, v úterý 15.3. dal jasnou odpověď, že nás ve štychu nenechá. Bydlí již v Mochtíně, kde si postavil pěkný baráček, je pravidelným návštěvníkem zápasů (a mnohdy i treninků) mochtínských fotbalistů, o hráčích má dokonalý přehled a tak si myslím, že plynule naváže na práci St. Skaly a povede mochtínské muže k dobrým výsledkům. Své kvality Vl.Kudláček v Mochtíně již prokázal a to hlavně v soutěžním ročníku 2002/2003, kdy s "A" muži Sokola Mochtín jako trenér postoupil  (28.6.2003 po baráži s Kaznějovem) do I.A třídy !

Držme mu palce, aby se mu dařilo v Mochtíně i v letošním roce 2011, kdy naše TJ So Mochtín slaví 100.výroží založení a 40 let fotbalu v Mochtíně !

Připomínám, že trenink mužů je již tuto středu 16.3. od 18,00 hod. v Mochtíně  (dochvilnost nutná - sraz od 17,45 do 17,55 hod.)

a pak v pátek 18.3. rovněž od 18,00 hod. v Mochtíně s tím, že minimálně 22 hráčů pojede následně do Sušice, kde Mochtín odehraje od 19,30 hod. v Sušici na umělce přípravný zápas z celkem z Německa. Na obou trenincích očekáváme účast i našich dorostenců !

V sobotu 19.3. pak čeká muže A i B So Mochtín poslední přípravné zápasy před mistrovským jarem ve Kdyni (muži "B") a v Mrákově (muži "A"), které shodně budou začínat ve 14,30 hodin.  NOMINACE po pátečním treninkovém zápase v Sušici !

Případné omluvy  (na trenink, popř. i na plánované zápasy) včas, nejlépe obratem na - 605357370 K.Šot, aby byla šance zajistit náhradu.