V sobotu 26.2.2011 odehráli muži So Mochtín další přípravný zápas, tentokráte v Chodově na Domažlicku. Většina hráčů měla zasebou páteční večerní a sobotní dopolední trenink, takže se očekávalo, že jich řada v odpoledním zápase  nebude stíhat. Opak byl pravdou, Mochtín podal v Chodově dobrý výkon, ve II.poločase měl více sil, byl nečekaně lepší, zaslouženě vyhrál.

Tatran Chodov - Sokol Mochtín  2 : 3  (1:2).  Do Chodova vzal trenér Stanislav Skala 14 hráčů. Šanci dostali opět 2 dorostenci, nově se do týmu již zapojil  Zdeněk Plánička, kterému prakticky již skončila hokejová sezona, z béčka si trenér navíc vytáhl i Pavla Staňka.  Hrálo se na hodně náročném, kluzkém terénu, ale podmínky byly pro oba týmy stejné. Celý první poločas byl naprosto vyrovnaný se šancemi na obou stranách, střelecky se více dařilo Mochtínu. Úvodní gol střílel Jan Voráč, k němu se pak dorážkou připojil Tomáš Babka. Po přestávce se čekal nápor domácích, ale ten nepřišel. Naši hráči měli nečekaně více ze hry a i celou řadu slibných šancí na gol (Ji.Dolejš, J.Kul a T.Babka), ale v koncovce se jim již tolik nedařilo. Trefil se jen J.Kul, upravoval na konečných 3:2 pro Mochtín. Branky : Jan VORÁČ, Tomáš BABKA, Jan KUL .

Další program našich mužů :

TRENINKY :   ve středu 2.3. od 18,15 hod. sport. hala ZŠ Čapkova v Klatovech, v pátek 4.3. od 18,00 hod. v Mochtíně (umělka, běhání) . Očekáváme zlepšenou účast hlavně hráčů "B" týmu (!!!), který má následně  v neděli již herní přípravu a někteří jeho hráči toho moc nenatrenovali !  Srdečně opět zveme na treninky mužůl i naše přední dorostence !

Přípravné zápasy :

..sobota 5.3.2011 od 15,00 hod. Tatran V.Hydčice - Sokol Mochtín . Na utkání pojedeme auty, spol. odj. z KT od pošty ve 13,30, z Mochtína od hřiště ve 13,40 hod., drezy:P.Švátora

..neděle 6.3.2011 od 14,30 hod. Sokol Měcholupy - Sokol Mochtín "B". K utkání se jede auty, spol.odj. z Mochtína ve 13,25, z KT od pošty ve 13,35 hod., drezy: P.Černý

Nominace hráčů na oba zápasy bude provedena po pátečním treninku. Žádám hráče, kteří vědí, že se uvedených zápasů nemohou zúčastnit, aby tuto skutečnost co nejdříve oznámili na moji e-mailovou adresu : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na tel. 605 357370. Musíme včas zajistit náhradní hráče. Děkuji  za pochopení !