Zítra ráno jedou naši muži k 1.letošnímu zápasu, který odehrají v Chanovicích (ne ve Svéradicích) a to s místním Chanosem, který jako jediný reprezentuje klatovský okres v krajském přeboru.

Utkání Chanos Chanovice - Sokol Mochtín se hraje v sobotu 12.2.2011 od 10,15 hod.

Nominace  hráčů byla provedena po dnešním (pátečním) treninku, pro nemoc, zranění a další povinnosti nejedou L.Kašpar, D.Dvořák, Zd. Plánička, Zd. Novák a O.Šup, nominovaní jsou naopak 3 dorostenci, kteří patří v treninkové docházce k nejlepším.

Do Chanovic jedem auty , odjezd od pošty v KT v 8,30, pak společně z Mochtína od hřiště v 8,40 hod., drezy : K.Šot a P.Švátora.

HODNOCENÍ dosavadní zimní přípravy

Od 16.ledna 2011 absolvují muži So Mochtín zimní přípravu, kterou vede trenér Stanislav Skala. Trenovalo se 3x týdně, k dnešnímu dni (pátek 11.2.) bylo absolvováno 12 treninkových jednotek.

Zde je přehled o účasti :  Roman Troch - 12x, Petr Švátora, Tomáš Dolejš a Viktor Špindler - 11x, Jan Voráč, Jan Kul, Jiří Dolejš ml. a Jiří Dolejš st. - 6x, Petr Sysel a Josef Křivánek - 5x, Stanislav Jarabica a Zdeněk Novák - 4x, Luboš Kašpar, Ondra Šup, Petr Bláha, Petr Černý a Karel Tománek - 3x, Milan Bejvl, Vlasta hromada a Jiří Švátora - 2x, ostatní hráči :Václav Nováček, Petr Kubala, Petr Rajtmajer a Pavel Zoubek - ani jednou !!!    Smutný pohled - že ?!?   Někteří, hlavně ti se slabou, nebo žádnou docházkou, nemají ani slušnost se omluvit, popř. vysvětlit svoji neúčast. Doufám, že to obratem napraví a hlavně, zapojí se !

Chápu, že to řada hráčů nemá vůbec jednoduché se treninků účastnit (studují a pracují v Praze, Plzni i v zahraničí), 3 nám hrají (a trenují) závodně hokej, 1 trenuje se Strážovem,někteří byli zranění, či nemocní, ale řada hráčů by měla rozhodně přístup k fotbalu v Mochtíně výrazně zlepšit.

Samostatně trenují dorostenci, někteří byli navíc i na trenincích mužů (nejvíce Ji.Flodr, J.Potužník), ty nejpoctivější budeme v přípravných zápasech mužů využívat.

Připomínám, že ... další trenink mužů bude ve středu 16.2. od 18,15 hod. v hale ZŠ Čapkova v Klatovech (sraz v 18,00), v pátek 18.2. pak v Mochtíně od 18,00 hod. (věci na umělku s sebou), v sobotu 19.2.2011 je zajištěno hřiště v Hrádku u Sušice, kde bychom měli od 14,00 hodin odehrát přípravný zápas s vedoucím celkem I.B třídy, sk.C - Jiskrou Bezdružice !  Nominace a pokyny k dopravě budou opět po pátečním treninku 18.2.2011