Hodně studený víkend čeká na naše fotbalisty, kteří budou bojovat o další mistrovské podzimní body.

Mladší žáci a starší žáci mají volno, své zápasy mají předehrané. Někteří z nich se však zúčastní krajského finále (v sobotu 23.10.10.) ve florbale žáků odborů SPV, kde bude právě Mochtín obhajovat zlaté medaile z loňského roku ! Další naše týmy však hrát fotbal budou .

V SOBOTU 23.10.2010

.. od 10,00 hod. doma - OP st. přípravka Sokol Mochtín - TJ Sušice

.. od 13,00 hod. venku - turnaj ml.přípravek v Horažďovicích za účasti našich klučinů. Startují tam týmy : Horažďovice, Klatovy B, Mochtín, Luby A - držíme palce !

.. od 13,30 hod. venku - OP dorostu FK Horažďovice - So Mochtín, zápas se hraje ve Svéradicích !

.. od 15,30 hod. (ne ve 14,30, jak bylo původně uvedeno) venku - I.B třída mužů Tatran DLOUHÁ VES - Sokol MOCHTÍN "A" . Na utkání se jede autobusem, společný odjezd z Klatov (zast. u Lídlu) ve 13,40, z Mochtína (zast. ČSAD) ve 13,50 hod. - NOMINACE : Hromada Vl., Rajtmajer P., Dolejš Ji., Dolejš T., Jarabica St., Švátora P., Babka T., Kašpar L., Špindler V., Voráč J., Novák Zd., Čeleda Ji., Plánička Zd., Kul J., Dvořák D., Sysel P.

Omluvy - jen z vážných důvodů - obratem, aby mohla být zajištěna náhrada (K.Šot - 605357370) - děkuji

NEDĚLE 24.10.2010

.. doma od 15,30 hod. (ne ve 14,30) - OP mužů Sokol MOCHTÍN "B" - Tatran VELKÉ HYDČICE. Sraz nominovaných hráčů ve 14,30 hod., NOMINACE : Hromada Vl., Zoubek P., Bejvl M., Sysel P., Voráč J., Černý P., Staněk P., Nováček V., Křivánek J., Dolejš st., Bláha P.    (? - Ji.Švátora, P. Blumentritt a K.Tománek - ? - oznámí K.Šotovi obratem, zda budou k dispozici, či ne, aby mohla být zajištěna náhrada !) + případně někdo z "A" mužů, či dorostu.

I zde platí - omluvy obratem na tel. 605357370 - K.Šot.  Děkuji

Všem přípomínám - urychlenou úhradů čl.příspěvků (350,- Kč) za II.pololetí r. 2010 !!!

Na uvedené zápasy srdečně zveme všechny naše příznivce !