Studený říjnový víkend 16.-17.10.2010 přinesl mochtínským fotbalistům neuvěřitelných 16 mistrovských bodů a skore 35 : 4 !!!  Venku bodovala st.přípravka (2:2 v N.Horách), na výhru dosáhli ml.žáci v Žichovicích (10:0), st.žáci v Bolešinech (4:0), dorostenci v Žichovicích (13:1), muži "B" v Horách M.Boží (4:0) a nakonec se z výhry 2:1 radovali doma i muži "A" , kteří porazili silnou Žákavou !

..NE 17.10. - I.B tř.mužů MOCHTÍN - ŽÁKAVA  2 : 1 (1:1). Pěkný, bojovný fotbal byl k vidění v tomto duelu dvou předních týmů tabulky. Soupeř začal útočně, o to samé se snažili i naši hráči. Golová akce přišla v 17.minutě. Založil ji ve velkém vápně Luboš Kašpar, na jejím konci byl Jiří Dolejš, který zblíska zavěsil - 1:0. Útočná aktivita mochtínských fotbalistů pokračovala ještě nějaký čas, ale pak přidali v ofenzivě i hosté. Několikráte nepříjemně zahrozili, ve 27.minutě se jim podařilo vyrovnat na 1:1 po samostatné akci rtuťovitého kapitána Žákavé. Vyrovnaný souboj pokračoval až do přestávky, stav se však neměnil. Hned po přestávce se dostali do šance hosté, ale pak znovu začal Mochtín tlačit, měl více ze hry i více šancí. Tu největší pak v 55.minutě Jiří Dolejš, který dělovkou z VPK trefil tyč hostující branky. Rozhodující moment utkání přišel v 66.minutě. Luboš Kašpar dostal ideální přihrávku mezi beky soupeře, obešel i brankáře a střelou do prázdné branky poslal Mochtín do vedení 2:1 !  Hosté se pak snažili o vyrovnání, otevřeli hru, mohli však znovu inkasovat. Náš tým pozorně bránil, šel za vítězstvím. Závěr patřil hostům, kteří zoufale finišovali. V nastaveném čase sice dopravili míč do mochtínské sítě, ale akci předcházel ofsajd - skore se neměnilo. Rozhodčí Lad. Fanfule z Bělé n.Radbůzou, ŽK 2:2, 60 diváků. Sestava : Hromada Vl., Šup O., Jarabica St., Švátora P.(46.Babka T.), Dolejš T., Kašpar L., Špindler V., Dolejš Ji., Novák (83.Flodr Ji.), Dvořák D., Kul J. (60.Voráč J.), branky : Jiří DOLEJŠ, Lubomír KAŠPAR - po 1

SO 16.10. - OP mužů - H.M.Boží - MOCHTÍN "B"  0 : 4 (0:3). Náš tým měl problémy se sestavou, domů pro kopačky se z Mochtína musel dokonce vracet trenér Jan Kolárik a udělal dobře. Dvěma asistencemi se nakonec podílel na výhře našeho mužstva. To předvedlo v H.M.Boží svůj standartní výkon, domácí mu ale nebyli rovnoceným soupeřem - hráli špatně. Nejagilnějším našim hráčem v úvodu utkání byl J.Voráč, který pálil z každé pozice, nahrával, bojoval. Byla na něj i penalta, tu však M.Bejvl neproměnil (vedle). Milan ale svoji chybu napravil, ve 20.minutě otevřel skore pěknou střelou k tyči. O šest minut později se prosadil hlavou agilní Petr Sysel, na 3:0 pak v závěru poločasu zvyšoval z otočky "Angličanem" do šibenice Vašek Nováček. Domácí nestíhali, hádali se, byli pod tlakem. Po přestávce se navíc nechal vyloučit jejich nejlepší hráč P.Procházka (2ŽK), takže se očekávala ze strany Mochtína další golová nadílka. Nestalo se. Po odchodu našich mladíků J.Voráče a L.Kašpara měl Mochtín sice stále územní převahu, ale střelba chyběla. Na konečných 4:0 upravoval v 75.minutě opět P.Sysel. Rozhodoval J.Dykalov, 20 diváků. Sestava :   Rajtmajer P., Zoubek P., Křivánek J., Sysel P.,Staněk P., Bejvl M., Dolejš Ji.st., Kašpar L. (60. Pavlík J.), Voráč J. (55. Matoušek M.), Nováček V., Kolárik J., branky :  Petr SYSEL 2, Milan BEJVL (p.kop), Václav NOVÁČEK.

POZOR !  TRENINKY mužů budou tento týden v úterý a čtvrtek od 17,00 hod.

So 16.10. - OP dorostu Žichovice - Mochtín 1:13 (0:5). Poslední tým tabulky nebyl našim klukům vážným soupeřem. Rozhodčí z lidu (Ji.Flodr st.), branky : Roland DIVIŠ 3, Jan MORE,Martin ŠKODA a Jan POTUŽNÍK - 2, Jiří FLODR, Lukáš MALENKA, Milan MATOUŠEK, Lukáš BLÁHA - po 1

Ne 17.10. - OP žáků,sk.A - Bolešiny - Mochtín  0 : 4 (0:1). Domácí drželi krok v 1.poločase, pak kapitulovali. Rozhodčí Diepold, branky : Zbyněk SMOLÍK 2, Jakub BEJVL 1, vlastní

NE 17.10. - OP ml.žáků - Žichovice - Mochtín  0 : 10 (0:2). I zde se domácí drželi celý poločas, pak přišla kanonáda našich mladých fotbalistů. Rozhodčí P.Bala, branky : Viliam PRETZELMAYER, Jaroslav PRETZELMAYER - po 3, David BURIAN, Jan NEBESKÝ, Aneta PRETZELMAYEROVÁ, Matěj KAPUSTA - po 1

SO 16.10. - OP st.přípravka - Nalžovské Hory - Mochtín  2 : 2 (1:0). Od našich nejmenších se čakalo vítězství, ale není vždycky posvícení. Rozhodoval M.Hovorka, branky : Marek BÖHM, Petr PRETZELMAYER