Losovací aktiv PKFS bude sice až v sobotu 3.7.2010 v Plzni, ale již z připravených materiálů na tuto akci, které se zúčastním, je jasné, že

- Mochtín obdrží pro I.B třídu mužů č.7  . Znamená to, že se v 1.kole utká doma v Mochtíně se Sokolem Losiná (21. nebo 22.8.2010). Posledním soupeřem Mochtína bude naopak MĚČÍN, který by měl obdržet č.14.

-NOVÁČKY (resp. novými týmy)  naší skupiny "B" I.B třídy budou pro nový soutěžní ročník : Starý Smolivec, Žákava, Hrádek u Sušice a Nýrsko.  S dalšími účastíky se již známe z uplynulé sezony - pro ucelenější  přehled je uvádím : Svéradice, Přeštice B, Pačejov, Losiná, Žinkovy, Dlouhá Ves, Hradešice, Švihov, Měčín + MOCHTÍN.

Připravuje se i losovací AKTIV OFS Klatovy, který se uskuteční v úterý 13.7.2010 v hotelu Rozvoj v Klatovech.  Pro tento aktiv si musíme řádně připravit správná čísla, abychom se na naše hřiště všichni v pořádku vešli.  Důležité také bude, aby nám je pak řídící  STK OFS také přednostně přidělila.

Do nového soutěžního ročníku 2010 /2011 totiž náš fotbalový oddíl TJ Sokol Mochtín  p ř i h l a š u j e  rekordních 7 družstev !!!

Jsou to :    mladší přípravka, starší přípravka, nově mladší žáci, starší žáci, dorost, muži "B" a muži "A".  Je to pro náš oddíl pořádné sousto, ale věřím, že se nám současnou výbornou práci s mládeží, povede v budoucnosti zúročit ve prospěch  fotbalu v Mochtíně !¨Předem za to moc děkuji všem trenérům a bezejmeným pomocníkům, kteří se o naše uvedené týmy starají !

Jen všem připomínám (!!! ),  že v neděli 4.7.2010 pořádáme (naše TJ) pěknou akci "Sportuj s námi v Mochtíně.  Pro muže, dorost i vyspělé žáky  - nehejbal trojic,  pro  d ě t i , dorost i dospělé pak tradičně vložené NETRADIČNÍ SOUTĚŽE o zajímavé ceny !  Propozice jsou vyvěšené na našem webu TJ vpravo nahoře v červené barvě !!! Přijďte si v hojném počtu zasportovat, večer od 20,00 hod. pak v Mochtíně na parketu bude "úřadovat" BRUTUS  !!!