Rozloučení se sezonou vyšlo našim klukům na jedničku.

Do posledního utkání finálové části OP nemohlo z různých důvodů nastoupit 5.hráčů základní sestavy(Reitmajer,Kozák-start za KT-B,Zajíc,Žiak-nemoc,Kurc-vystoupení orchestru).I bez těchto opor dokázal Mochtín zvítězit a potvrdit výborné jarní výkony.

Jak bylo na jaře naším zvykem neproměnili jsme v úvodu zápasu několik šancí a po chybách zálohy,obrany i golmana jsme prohrávali 0:1.Do konce poločasu naštěstí stihl vyrovnat Zbyněk Smolík.

Po přestávce se naše hra zlepšila a do vedení nás poslal Zbyněk Smolík.Hosté ještě derby zdramatizovali,když náhodnou střelou z dálky vyrovnali na 2:2.Kluci si však nechtěli nechat zkazit radost z již jistého titulu.Třetí branku dal opět Zbyněk po nádherném centru Jakuba Bejvla za obranu hostů.Zbyněk asi věděl,že do 30.jarních gólů mu jeden  chybí a tak pojistil vítězství po skvělé kolmici Petra Reitmajera.

Kaňkou za jinak slušně hraném utkání zůstává chování hostů v kabinách.Škoda,že treneři odjeli dříve než jsem šel uklízet.Musel bych jim připomenout staré přísloví:"Co sám nerad nečiň jinému....". Měčíně měli starost,abychom si po sobě uklidili,ale to co zůstalo po nich jsem dlouho neviděl.Na podlaze vylitá voda a okna kabiny poplivané.

Ještě než umístím na stránky zhodnocení sezony  chtěl bych poděkovat všem hráčům a rodičům.Zvláštní poděkování patří p.Smolíkovi za vykonávání funkce pomezního rozhodčího a p.Pretzelmayerovi a  p.Lorencovi za pomoc při dopravě na zápasy(odjezdili téměř všechny zápasy venku).Klukům,kteří odcházejí do dorostu přeji pevné zdraví a pokud možno samé výhry.

Sestava Mochtín:Beneš-Kanta,Bejvl,Rubáš,Bočkay-Pretzelmayer,Lorenc,Hadáček,Malenka-Peleška Petr,Smolík

Střídali:Tománek,Řeřicha,Peleška Jiří