V posledním kole sezony 2009/2010 hrají naši fotbalisté jen doma na hřišti v Mochtíně !

V SOBOTU 19.6.2010 :

..od 14,00 hod. OP dorostu  -  Sokol MOCHTÍN - TJ ŽICHOVICE

..od 17,00 hod. I.B tř. mužů - Sokol MOCHTÍN - Tatran DLOUHÁ VES, sraz v 16,00 hod., NOMINACE : Rajtmajer, Hromada, Dolejš Ji., Čeleda, Švátora P., Špindler, Jarabica, Kašpar, Plánička, Bejvl, Babka, Novák, Sysel, Voráč, Tykal (?), Podráský (?)

Po zápase bude následovat   d o k o p n á   mužů - krátké zhodnocení a informace o zahájení přípravy na novou sezonu, společné posezení, na které zveme i fanoušky, manželky, přítelkyně !!!

V NEDĚLI 20.6.2010 :

.. od 10,00 hod. - OP žáků - So MOCHTÍN - So MĚČÍN - (souboj prvního s druhým !)

.. od 17,00 hod. - OP mužů - So MOCHTÍN "B" - Chanos CHANOVICE "B", sraz v 16,00 hod.,NOMINACE : Tomaka, Staněk, Křivánek, Švátora Ji., Nováček, Zoubek, Tománek, Černý, Dolejš st., Sysel, Voráč, Šup (?) - další (dci + ostatní) budou dojednáni při dokopné v sobotu večer.

Srdečně zveme na všechny uvedené zápasy naše příznivce !!!